Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 3-5  » Poznawanie świata

Najczęściej kupowane razem

Podświetl i Odkryj. Ludzkie ciało
4/5
27,29 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
82,47 zł

"Podświetl i Odkryj. Ludzkie ciało" to wspaniała propozycja dla wszystkich dzieci ciekawych świata. Dzięki tej niezwykłej książce wyjaśnisz dziecku podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania ludzkiego organizmu. Czy już wie, jak w środku wygląda człowiek? Teraz może podświetlić różne strony i odkryć, jak dokładnie działa ciało człowieka!

Twoje dziecko zadaje wiele trudnych pytań? Z "Podświetl i Odkryj" możesz udzielić odpowiedzi nawet na najtrudniejsze z nich. To wspaniała lekcja biologii zaprezentowana w niezwykle ciekawy sposób. Specjalna powłoka pokrywa kartkę, reagując na światło latarki. Wystarczy poświecić od spodu, a ilustracje zmienią się nie do poznania! Ukryte elementy będą odtąd widoczne, odsłaniając wszystkie tajemnice wybranego obrazka. Dodatkowe sceny lub przedmioty czekają na każdego młodego odkrywcę, którego ciekawość pozostaje niezaspokojona! Książki tego typu przekazują wiedzę w przyjemny sposób, rozwijając wyobraźnię oraz zachęcając do samodzielnego poszukiwania informacji o ulubionej tematyce.

"Podświetl i Odkryj" to coś nowego, zaskakującego i inspirującego. Prosty pomysł sprawdza się jako znakomity sposób na pobudzanie zainteresowania nauką. Wybierz najciekawszą tematykę, a następnie przeczytaj razem z dzieckiem! Dzięki temu rodzinny wieczór zostanie prawdziwą przygodą, wypełnioną naukowymi odkryciami. Wspólne czytanie wzmacnia rodzinną więź oraz zapewnia możliwość przeprowadzenia interesujących rozmów z dziećmi. Ponadto po prostu daje wiele radości! W tej książce znajdziesz barwne ilustracje wypełnione ukrytymi szczegółami, które z pewnością zainteresują niejedno dziecko. Ciało człowieka skrywa wiele tajemnic, a wiele z nich zaskoczy nawet dorosłego odbiorcę! Czy jesteście gotowi, by wyruszyć w fascynującą podróż do wnętrza ludzkiego organizmu? Jak działa serce? Czym są mięśnie? Co jeszcze znajdziecie pod skórą człowieka? Przekonajcie się, ile niezwykłych rzeczy jest tutaj do odkrycia!

Ta niezwykła książka należy do oferty Wydawnictwa Api Papi, które od lat wspiera w rozwoju zainteresowań dzieci. Jego głównym zadaniem jest oferowanie inspirujących książek, pobudzających ciekawość świata i przekazujących wiedzę w przystępny sposób, odpowiedni dla dziecka. Wydawca poszukuje interesujących pozycji na całym świecie, stawiając na wzmacnianie rodzinnych więzi oraz prezentowanie piękna nauki.

Zobacz również podobne książki tego wydawcy, czyli "Podświetl i Odkryj. Dinozaury" lub "Podświetl i Odkryj. Na farmie"!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Jakub G.

Klient zweryfikowany

2/5
| 20-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Córka szczerze mówiąc 'nie oszalała' zbytnio na punkcie tej pozycji.

Iwona Ś.

Klient zweryfikowany

4/5
| 11-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Wykonanie bardzo dobre, temat dziecko zaciekawił, ale to już zależy od dziecka na jak długo.

Sara S.

Klient zweryfikowany

3/5
| 31-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Mam nadzieję, że obdarowywanemu 3,5 Latkowo się spodoba, bo ja spodziewałam się czegoś troszkę innego. Może dodanie panelu świetlnego, który podświetlałby całe strony od razu ułatwiło by sprawę… Papier dość cienki, część rysunków prześwituje i bez podświetlania. Jest ok, ale bez szału.

Iza M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 14-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka okazała sie byc świetną rozrywką dla mojej córki! Siedzi z latarka i przegląda ją raz po raz, aby jeszcze raz zobaczyć te obrazki. Myślę, że książeczka warta zakupu. Fajny patent na zainteresowanie dziecka przeglądaniem i czytaniem, bo coś dodatkowego się dzieje, co nie jest typowymi ruchomymi elementami czy coś, co często się spotyka w takich książkach dla dzieci. Ja bardzo polecam tą książeczkę!

Elżbieta H.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 05-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
Ksiązka nie tylko jest ciekawa przez sam sposób w jaki jest napisana, ale przede wszystkim efektem przyciagającym do niej maluchy to zabawa z latarką i odkrywaanie tego, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Moje dziecko siedzi i przegląda z wielkim zainteresowaniem. Myślę, ze strzał w dziesiątkę z pomysłem na taką książeczkę. Nie dość, ze uczy to jest mega zabawą. Zdecydowanie polecam jeśli macie dzieci koło 5 lat.

Maja R.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 25-06-2021 | Recenzja zweryfikowana
Rewelacja! Prześwietlamy ludzkie ciało niczym rentgen! Idealna na 3-4 lata!

Dostawa

3008536
Ładowanie...