Xi
cofnij do Klasa 8

Kategorie

    • Wiedza o społeczeństwie (4)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do wiedzy o społeczeństwie - klasa 8 - szkoła podstawowa

    (4 produktów)

   Wiedza o społeczeństwie - klasa 8

   Choć na naukę wiedzy o społeczeństwie w 8 klasie przeznaczona jest tylko jedna godzina tygodniowo, jest to przedmiot niezwykle istotny - z dwóch powodów. Po pierwsze, WOS należy do wiodących przedmiotów w licealnych klasach o profilu humanistycznym, a w dalszej perspektywie stanowi mocną podstawę merytoryczną na wielu kierunkach studiów.

   Po drugie - i nie mniej ważne: świadomość praw i obowiązków obywatelskich, znajomość mechanizmów rządzących życiem społecznym i poczucie odpowiedzialności za jego funkcjonowanie należą do kompetencji kluczowych, których opanowanie przekłada się na lepszy start w dorosłe życie.

   Nie ulega więc wątpliwości, że WOS-u warto się uczyć - a dobre podręczniki do tego przedmiotu, zgodne z podstawą programową i zatwierdzone do użytku przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, są w tym celu niezbędne. W ofercie naszej księgarni znajdziesz m.in. podręcznik Nowej Ery “Dziś i jutro 8”, a także podręcznik do WOS do 8 klasy wydany przez WSiP - oczywiście w przystępnych cenach, z gwarancją szybkiej dostawy pod wskazany przez Ciebie adres. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

   Ładowanie...