Xi
cofnij do Klasa 6

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do historii - klasa 6 - szkoła podstawowa

    (7 produktów)

   Historia 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

   (okładka miękka)

   9,09 
   Wysyłka 24 godziny

   Historia. Klasa 6. Podręcznik

   37,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Historia klasa 6 - najtańsze podręczniki w księgarni Tantis

   Podstawa programowa lekcji historii w klasie 6 obejmuje najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie od okresu wielkich odkryć geograficznych, przez powstanie Rzeczypospolitej Obojga Narodów, aż do jej schyłku i czasu wojen napoleońskich. Tematyka zajęć jest więc niezwykle ciekawa, a dobry podręcznik dodatkowo wzmocni zainteresowanie uczniów - atrakcyjnie zaprezentowane informacje, duża ilość materiałów graficznych i tekstów źródłowych sprawią, że nauka historii przestanie być żmudnym obowiązkiem i zmieni się w fascynującą podróż w czasie. Podręczniki i materiały dodatkowe dostępne w naszej księgarni spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczniów, a dzięki przystępnym cenom - także ich rodziców!

   Jaki podręcznik do historii do klasy 6?

   Szótoklasiści kontynuują naukę z podręczników należących do serii, których pierwsze tomy otrzymali w klasie czwartej. Największą popularnością spośród nich bez wątpienia cieszy się “Wczoraj i dziś klasa 6” wydawnictwa Nowa Era. W czołówce najczęściej wybieranych książek znajdują się również “Historia 6. Podróże w czasie” Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego oraz podręcznik do historii WSiP. Wszystkie wymienione tytuły łączą wysoką wartość edukacyjną z atrakcyjną formą: ogromna wiedza merytoryczna i przygotowanie pedagogiczne autorów gwarantują uczniom komfort nauki i pełne zrozumienie opisywanych zagadnień.

   Historia klasa 6 - co oprócz podręcznika?

   Praktyczne zadania i nauka poprzez zabawę sprawiają, że wiedza wchodzi do głowy co najmniej dwa razy szybciej. Naturalnym uzupełnieniem podręcznika do historii do klasy 6 jest więc zeszyt ćwiczeń: zawarte w nim zadania pomagają uczniom rozwijać takie umiejętności, jak analiza i interpretacja źródeł historycznych, wnioskowanie i formułowanie opinii. 

   Znakomitą pomocą naukową są także wszelkiego rodzaju fiszki i karty pracy, które świetnie sprawdzają się zarówno na lekcjach, jak i w samodzielnych powtórkach materiału. Pytania i odpowiedzi w formule “kto pierwszy, ten lepszy” lub w rywalizacji drużynowej wewnątrz klasy - to tylko niektóre ze sposobów, w jakie można je wykorzystać!


   Ładowanie...