Xi
cofnij do Klasa 6

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do plastyki - klasa 6 - szkoła podstawowa

    (3 produktów)

   Plastyka SP 6 Do dzieła! Podręcznik

   (okładka miękka)

   26,99 
   Wysyłka dzisiaj

   Plastyka SP 6. Podręcznik OPERON

   (okładka miękka)

   55,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Plastyka klasa 6 - podręczniki w najlepszych cenach

   Edukacja artystyczna w szkole podstawowej jest nie mniej ważna, niż nauka języka polskiego czy przedmiotów ścisłych. Znajomość kulturowego dziedzictwa Polski i świata pozwala lepiej rozumieć rzeczywistość, a w wielu przypadkach staje się początkiem życiowej pasji. Praktyczne ćwiczenia i projekty rozwijają umiejętność twórczego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów, co przekłada się na większą skuteczność działania w wielu aspektów życia. 

   Aby zrealizować te cele, szóstoklasista potrzebuje pozytywnego nastawienia, zestawu przyborów plastycznych i oczywiście - podręcznika do plastyki do klasy 6, które w naszej księgarni dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

   W naszym asortymencie znajdziesz podręczniki renomowanych wydawnictw oświatowych, zgodne z podstawą programową i zatwierdzone do użytku przez MEiN, w tym m.in. “Plastyka SP 6wydawnictwa Operon oraz uzupełniający go zeszyt ćwiczeń. Duża liczba przykładów dzieł sztuki, przystępnie wyjaśnione specjalistyczne pojęcia, propozycje praktycznych zadań i ćwiczeń - wszystko to stymuluje ciekawość uczniów, wzmacnia ich motywację i zaangażowanie do aktywnego udziału w lekcjach plastyki.


   Ładowanie...