Xi
cofnij do Klasa 8

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do chemii - klasa 8 - szkoła podstawowa

    (5 produktów)

   Chemia SP 8 Ciekawa chemia ćw. WSiP

   (okładka miękka)

   20,59 
   Wysyłka 24 godziny

   Świat chemii. Chemia 8. Zeszyt ćwiczeń

   (okładka miękka)

   9,09 
   Wysyłka 24 godziny

   Chemia klasa 8 - najtańsze podręczniki i zeszyty ćwiczeń

   Nauka w ostatniej klasie szkoły podstawowej przebiega w dużej mierze pod znakiem przygotowań do egzaminu ósmoklasisty. Ci z uczniów, którzy decydują się na zdawanie chemii, mają do opanowania sporo materiału - zarówno podczas bieżących przygotowań do kolejnych lekcji, jak i bezpośrednich powtórek przed egzaminem.

   Podręcznik do chemii do klasy 8 jest w obu sytuacjach podstawowym źródłem wiedzy - uczniowie korzystają z niego podczas pracy na zajęciach i samodzielnej nauki w domu. Podręczniki z reguły dostępne są w parze z zeszytami ćwiczeń: w ofercie naszej księgarni znajdziesz atrakcyjne cenowo pakiety obu elementów, których zakup pozwoli Ci zaoszczędzić od kilku do kilkunastu złotych.

   Najpopularniejsze podręczniki do chemii - klasa 8

   Uczniowie ósmych klas korzystają na ogół z podręczników kontynuujących serie wydawnicze znane im z poprzednich lat nauki. Są wśród nich propozycje największych krajowych wydawnictw edukacyjnych: “Chemia Nowej Ery 8”, a także “Świat chemii 8” oraz “Ciekawa chemia 8”  Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych (WSiP). Podręczniki dostępne w naszej księgarni posiadają aktualne numery dopuszczenia MEiN, a ich treść jest efektem pracy specjalistów z ogromnym doświadczeniem metodycznym. Cechy te stanowią gwarancję wysokiej jakości wydania oraz wartości dydaktycznej.

   Podręczniki do chemii klasa 8 - nauka na piątkę z plusem

   Książki do chemii do klasy 8 służą nie tylko przekazywaniu uczniom wiedzy, ale także motywowaniu ich do uważnej obserwacji otaczającego ich świata, dociekania i prowadzenia badań na własną rękę. Atrakcyjne fotografie i ilustracje, ciekawe propozycje doświadczeń, liczne odwołania do życia codziennego - wszystko to wzbudza żywe zainteresowanie młodych ludzi, zachęcając ich do aktywnego uczestnictwa w lekcjach i samodzielnego pogłębiania wiedzy poza szkolnymi murami. Rozwiązywanie zadań z zeszytu ćwiczeń rozwija z kolei umiejętność kreatywnego wykorzystania zdobytych informacji teoretycznych.

   Ładowanie...