Xi
cofnij do Matura

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Jan Sylwester Witowski

   (7 produktów)

  Jan Sylwester Witowski

  Jan Sylwester Witowski to polski lekarz, doktorant Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz współautor licznych podręczników i arkuszy maturalnych z zakresu biologii i chemii.

  Jest doktorantem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kilkukrotnie podczas swojej edukacji uzyskiwał stypendia m.in. od Rektora UJ, MNiSW, Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa Rady Ministrów. W 2017 roku zwyciężył w konkursie „Droga na Harvard” i otrzymał Laur Medyczny im. Dr. Wacława Mayzla. W 2018 roku został laureatem Diamentowego Grantu. W obu tych latach był też laureatem grantów „Najlepsi z najlepszych”.

  Jest członkiem naukowego koła chirurgicznego w II Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie zajmuje się badaniami nad opłacalnością i skutecznością drukowanych modeli w przygotowaniu przedoperacyjnym. W ramach tejże działalności opracował najtańszą na świecie metodę druku 3D. W latach 2017-2019 był doradcą naukowym i kierownikiem R&D firmy MedApp S.A.

  Bibliografia Jana Sylwestra Witowskiego:
  Seria Chemia. Matura 2002-2018 (współautor: Dariusz Witowski);
  Seria Chemia. Matura 2015 (współautor: Dariusz Witowski);
  Seria Biologia. Matura 2016 (współautor: Dariusz Witowski).

  Ładowanie...