Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Hortpress Sp. z o.o.

   (18 produktów)

  ABC Florystyki

  (okładka twarda)

  118,37 
  Wysyłka dzisiaj

  Pomidor. Smaki z mojego ogrodu

  (okładka miękka)

  8,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Rolnictwo cz. VII Technika w rolnictwie

  (okładka miękka)

  49,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Rolnictwo, część VI. Produkcja roślinna

  (okładka miękka)

  57,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Rolnictwo. Część 8 Technika w rolnictwie

  (okładka miękka)

  49,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Nowe odmiany jabłoni

  (okładka miękka)

  26,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Cupcake queen.Niezwykłe przepisy królowej babeczek

  (okładka twarda)

  20,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Podstawy architektury krajobrazu. Część III

  (okładka miękka)

  18,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Warzywnictwo

  (okładka miękka)

  46,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Hortpress Sp. z o.o.

  Wydawnictwo Hortpress to warszawskie wydawnictwo ogrodnicze istniejące na rynku wydawniczym od 1990 roku. Specjalizuje się w wydawaniu książek, czasopism i podręczników w zakresie ogrodnictwa i rolnictwa - treści poświęcone architekturze krajobrazu, wszelkiego rodzaju projektowanie i pielęgnacja elementów roślinnych jest domeną twórców współpracujących z wydawnictwem.

  Dzięki współpracy z zagranicznymi oraz polskimi ekspertami związanymi z ogrodnictwem czasopisma, podręczniki oraz książki wydawnictwa Hortpress stanowią doskonałą bazę informacyjną dla amatorów - miłośników ogrodnictwa, ale także zaawansowanych botaników i rolników. Oficyna jest w nieustannym porozumieniu z ośrodkami akademicki, co pozwala na uzupełnianie treści podręczników, czasopism i książek o najnowsze informacje ogrodnicze, zgodne z wytycznymi europejskimi.

  Hortpress wydaje jedne z najlepszych na rynku wydawniczym książki dla hodowców warzyw i owoców. Wszelkiego rodzaju poradniki, takie jak: Warzywnictwo Z. Legańskiej i J. Balcerzak, Jabłonie, Smaki z mojego ogrodu. Zioła to zbiory wskazówek, jak najlepiej zadbać o swój ogród w oparciu o praktyczną wiedzę ekspertów - większość poradników to prace zbiorowe.

  Dodatkowo wydawnictwo Hortpress może pochwalić się Zbiorem zadań przygotowujących do egzaminu w zawodzie technik weterynarii autorstwa Aleksandry Nikolajdu-Skrzypczak. Uczniowie szkół ogrodniczych i rolniczych mogą znaleźć w ofercie wydawniczej liczne zbiory zadań pomagające w przygotowaniu do egzaminów zawodowych. Są to nie tylko materiały związane ściśle z hodowlą roślin (rolnictwem czy ogrodnictwem ozdobnym, czy botaniką), ale także książki o tematyce zwierzęcej.

  Podręczniki poświęcone technikom rolnictwa są na bieżąco aktualizowane, powstają kolejne wznowienia, tak, aby nieprzerwanie edukujący się rolnicy mogli znaleźć interesujące ich treści.

  Hortpress oferuje również wiele treści z zakresu florystyki i roślin ozdobnych, które mogą stanowić dobry punkt wyjścia dla architektów krajobrazu, tych początkujących, ale także tych z wieloletnim doświadczeniem, poszukujących inspiracji projektowych.

  Ładowanie...