Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Anna Nizińska

   (2 produktów)

  ABC Florystyki

  Anna Nizińska

  (okładka twarda)

  106,03 
  Wysyłka dzisiaj

  Florystyka ślubna

  Anna Nizińska

  (okładka twarda)

  65,58 
  Wysyłka dzisiaj

  Anna Nizińska

  Anna Nizińska jest specjalistką z zakresu florystyki, a także sędzią florystycznym na międzynarodowych zawodach. Ponadto jest popularną autorką książek o florystyce, w tym: “ABC Florystyki” i “Florystyki ślubnej”

  Swoją imponującą wiedzą dzieli się także z kolejnymi pokoleniami adeptów florystyki, jest  bowiem także nauczycielką florystyki oraz egzaminatorką. Ponadto pełniła także funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Florystycznego SITO. 

  Jest niezwykle szanowanym i ogromnym autorytetem w dziedzinie florystyki, a swoją szeroką wiedzą dzieli się z czytelnikami dzięki pięknie wydanym książkom i poradnikom. Anna Nizińska jest również autorką książki “Bukieciarstwo i dekoracje roślinne”, która jest pierwszym polskim podręcznikiem adresowanym do nauczycieli i uczniów szkół ogrodniczych, którzy w programie nauczania mają zajęcia z bukieciarstwa.

  ABC Florystyki” autorstwa Nizińskiej jest jedną z najbardziej popularnych książek z dziedziny florystyki, która od ponad dekady utrzymuje się w czołówce najchętniej wybieranych poradników o tej tematyce. Aktualnie w sprzedaży dostępne jest nowe wydanie w odświeżonej szacie graficznej, poszerzone o dodatkowe zdjęcia i zaktualizowaną wiedzę florystyczną. Z kolei książka “Florystyka ślubna” Anny Nizińskiej to pozycja, która przeznaczona jest zarówno dla florystów, jak i osób, które zawodowo zajmują się dekoracją ślubną. W książce zaprezentowane różne wzory i objaśnienie zastosowanej techniki oraz gatunków roślin.


  Ładowanie...