Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Allen Carr`s Easyway

   (8 produktów)

  Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie. Wydanie 4

  (okładka miękka)

  27,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

  (okładka miękka)

  26,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

  (okładka miękka)

  27,98 
  Wysyłka dzisiaj

  Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie. Dla kobiet

  (okładka miękka)

  28,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Dobry cukier zły cukier

  (okładka miękka)

  27,81 
  Wysyłka dzisiaj

  Koniec z popielniczkami. Wyd. kieszonkowe

  (okładka miękka)

  11,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Prosta metoda jak pozbyć się lęku przed lataniem

  (okładka miękka)

  20,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Twoje dziecko pali. Możesz mu pomóc

  (okładka miękka)

  21,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Allen Carr`s Easyway

  Allen Carr`s Easyway jest wydawnictwem będących częścią kliniki Allen Carr`s Easyway, której właścicielką jest Anna Kabat - pierwsza w Polsce licencjonowana terapeutka metody rzucania palenia Allena Carra. Jej marzeniem było sprowadzenie do Polski i upowszechnienie metody Allena Carra, w 2005 roku uzyskała certyfikat terapeuty i od tej pory pomaga ludziom zrozumieć mechanizm nikotynowej pułapki i pokazuje sposób, w jaki można z niej wyjść.

  Wydawnictwo Allen Carr`s Easyway zajmuje się szerzeniem metody Allena Carra, który opatentował najskuteczniejszą metodę zrywania z nałogiem. Sam przez ponad 30 lat był nałogowym palaczem, dopiero w 1983 roku opatentował skuteczną metodę określającą jak rzucić palenie. Wtedy, niedaleko Londynu, otworzył swoją pierwszą klinikę, do której zjeżdżali się palacze z całego świata.

  Przez ostatnie lata swojego życia Allen Carr przygotowywał do pracy terapeutów, którzy mieli przejąć jego klinikę. W tym czasie pisał również książki o swojej metodzie.

  Książki wydawnictwa Allen Carr`s Easyway są autorstwa twórcy metody i zawierają liczne opisy walki z nałogiem. Autor skupiał się w swojej działalności także na problemie uzależnień dzieci i młodzieży, temu zagadnieniu poświęcił całą publikację zatytułowaną: Twoje dziecko pali. Możesz mu pomóc.

  Jego przełomowa metoda opiera się na analizie przyczyn nałogu. Odkrył, że za „nikotynową pułapkę” odpowiedzialny jest konflikt woli. Jego metoda usuwa go, dzięki czemu palacz wcale nie potrzebuje silnej woli, by uwolnić się od nałogu. Zatem kluczowe jest odkrycie mechanizmu i postępowanie zgodne z instrukcjami autora książek.

  Wydawnictwo Allen Carr`s Easyway daje narzędzia palaczom oraz bliskim palaczy, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Dzięki tym publikacjom, uzależniona osoba może dokonać autoanalizy i zmierzyć się ze swoim uzależnieniem. Allen Carr pokazuje, że niezwykle ważne jest świadome podejście do kwestii palenia oraz zniwelowanie przyczyn, które napędzają nałóg. Dzięki jego książkom, palacz będzie w stanie z łatwością rzucić palenie.

  Ładowanie...