Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie. Wydanie 4

Palenie wyszło z mody. Coraz więcej osób deklaruje chęć rzucenia nałogu. Oczywiście niepalenie ma pozytywny wpływ na niemal każdy aspekt życia i zdrowia. Niestety samo podjęcie decyzji nie jest równoznaczne z faktycznym pożegnaniem się z papierosami. Palacza czeka długa i kręta droga do życia bez dymka. Jak rozstać się z nałogiem bez odczuwania uciążliwych skutków ubocznych odstawienia nikotyny? ACzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Allen Carr`s Easyway
 • Data premiery: 2023-10-23
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 246
 • Wymiary: 202 x 128

Palenie wyszło z mody. Coraz więcej osób deklaruje chęć rzucenia nałogu. Oczywiście niepalenie ma pozytywny wpływ na niemal każdy aspekt życia i zdrowia. Niestety samo podjęcie decyzji nie jest równoznaczne z faktycznym pożegnaniem się z papierosami. Palacza czeka długa i kręta droga do życia bez dymka.

Jak rozstać się z nałogiem bez odczuwania uciążliwych skutków ubocznych odstawienia nikotyny? Allen Carr przedstawia skuteczną i prostą metodę na rzucanie palenia. Raz na zawsze.

"Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie" - co zawiera poradnik?

Allen Carr palił przez ponad 30 lat. Dziennie potrafił wypalać aż pięć paczek papierosów. Wielokrotnie podejmował próby zerwania z nałogiem. Wszystkie testowane przez niego terapie zawiodły. W pewnym momencie doszedł do ściany. Uświadomił sobie, że tym, co nie pozwalało mu wyjść z nałogu, był strach.

Jak każdy palacz bał się życia bez nikotyny, bo wydawało mu się, że będzie nudne, mniej satysfakcjonujące i dużo bardziej stresujące. Po głębokiej refleksji odkrył wreszcie, jak bardzo iluzoryczne było to przekonanie. Gdyby faktycznie papierosy sprawiały przyjemność i dawały wsparcie w trudnych chwilach, osoby palące byłyby spokojne i odprężone, mniej przejmowałyby się trudnościami, żyłyby bez stresu i napięć oraz zasadniczo czułyby się dużo szczęśliwsze od innych. A przecież rzeczywistość palaczy wcale nie jest różowa!

W książce "Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie" autor bierze na tapet wszystkie iluzje i mity dotyczące palenia. Neguje powszechną opinię o papierosach jako remedium na stres. Szczegółowo zajmuje się tematem uzależnienia psychicznego i podpowiada jak pozbyć się mentalnej potrzeby sięgnięcia po papierosa. Opisuje "nikotynową pułapkę", w którą mimowolnie wpadł każdy palacz. Przedstawia również autorską metodę EASYWAY, która pomaga pozbyć się poczucia straty, krzywdy, frustracji i niezaspokojenia związanego z procesem rzucania palenia.

"Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie" - dlaczego warto sięgnąć po książkę?

Publikacja "Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie" w prosty sposób radykalnie zmienia nastawienie do palenia i pozwala zweryfikować swoją potrzebę sięgnięcia po papierosa. Ułatwia zmotywowanym czytelnikom rozstanie z nikotyną na stałe.

Praktyczne wskazówki autora pomagają zwalczyć strach przed rezygnacją z papierosa. Carr z empatią podchodzi do wszelkich wymówek palaczy w przeddzień rzucania palenia. Doskonale rozumie obawy i wątpliwości, które towarzyszą uzależnionym na początku drogi do wolności. Bazuje na swoich własnych doświadczeniach i czytelnie opisuje wszystkie procesy zachodzące w organizmie i w psychice osoby uwalniającej się od nałogu.

Od pierwszego wydania tytuł cieszy się olbrzymią popularnością wśród odbiorców i zbiera pozytywne opinie od specjalistów zajmujących się terapią uzależnienia od nikotyny. Został przetłumaczony na wiele języków i wciąż jest światowym bestsellerem w kategorii poradników. Do tej pory sprzedano ponad 11 mln egzemplarzy książki.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3436609
Tytuł
Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie. Wydanie 4
Liczba stron
246
Data premiery
2023-10-23
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
202 x 128
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.19
Długość
125
Głębokość
195
Wysokość
128
Cena detaliczna
39,90 zł
Nasza cena
27,89 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Prosta metoda, jak skutecznie rzucić palenie. Wydanie 4” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3436609
Ładowanie...