Xi

Nowe kłopoty detektywa Pozytywki

Druga część przygód pomysłowego detektywa Pozytywki składa się z kilkunastu opowiadań, przywodzących na myśl historie kryminalne. Są one przeznaczone głównie dla dzieci! Wraz z bohaterem dziecko będzie mogło rozwiązywać kolejne zagadki, ucząc się logicznego myślenia, argumentacji, a także ćwicząc przywiązywanie uwagi do szczegółów. Niejeden dorosły znajdzie tu jednak coś również dla siebie!DetektyCzytaj więcej

Druga część przygód pomysłowego detektywa Pozytywki składa się z kilkunastu opowiadań, przywodzących na myśl historie kryminalne. Są one przeznaczone głównie dla dzieci! Wraz z bohaterem dziecko będzie mogło rozwiązywać kolejne zagadki, ucząc się logicznego myślenia, argumentacji, a także ćwicząc przywiązywanie uwagi do szczegółów. Niejeden dorosły znajdzie tu jednak coś również dla siebie!

Detektyw Pozytywka założył agencję detektywistyczną „Różowe Okulary”, a jej siedziba znajduje się na poddaszu starej kamienicy. Nie ma tu zbyt dużo miejsca, ale akurat wystarczy go dla jego głównych klientów, przeróżnych dzieci w potrzebie! Powszechnie lubiany, sympatyczny detektyw musi jednak ciągle zmagać się ze swoim konkurentem, złośliwym Martwiakiem. Na szczęście jego zdolności potrafią zrobić wrażenie. Tym razem bohater udowadnia, w jaki sposób ortografia pomaga w rozwiązywaniu śledztwa, a także podrzuca mnóstwo ciekawostek. Czy w Turcji pije się kawę po turecku? Jak podlewać kaktusy? W tej książce jest miejsce na mnóstwo przedziwnych historii!

Grzegorz Kasdepke to polski pisarz, scenarzysta, a także dziennikarz. Zdobył uznanie jako autor wielu utworów dla dzieci i młodzieży, które w żartobliwy sposób przekazują wiele edukacyjnych treści. Największą popularnością cieszą się jego książki o dociekliwym detektywie Pozytywce.

Zagadki kryminalne dają dziecku możliwość samodzielnego ich wyjaśniania, rozwijając, ucząc oraz przygotowując do szkolnych zadań. Kolejne przygody sympatycznego detektywa zostawiają dzieciom dużo miejsca na to, żeby same mogły spróbować rozwiązywać pojawiające się problemy.

Nasza Księgarnia to wydawnictwo działające w Polsce od 1921 r. Wydało wiele przedwojennych podręczników szkolnych, książek edukacyjnych, a także ilustrowanych książek dla dzieci. Nie przerwało działalności podczas wojny i przetrwało trudne czasy po jej zakończeniu. Nasza Księgarnia od początku stawiała na współpracę z wybitnymi autorami. To jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce. Chociaż szanuje swoją bogatą tradycję oraz nie zapomina od przeszłości, to jednak nie ucieka od nowoczesnych rozwiązań. Nadal oferuje wiele książek edukacyjnych, również podręczników szkolnych.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3275480
Tytuł
Nowe kłopoty detektywa Pozytywki
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
96
Data premiery
2022-09-21
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
208 x 147
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.24
Długość
208
Głębokość
208
Wysokość
147
Nasza cena
22,79 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Nowe kłopoty detektywa Pozytywki” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. maja, środa
0,00 zł

O Autorze


3275480
Ładowanie...