Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Klocki Mega bloks

 (9 produktów)

Mega Bloks. Wesoły słonik z klockami

48,60 60,68 zł −20%
Wysyłka 24 godziny

Klocki konstrukcyjne metalowe w pud. X616-2 MC

27,18 29,86 zł −9%
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki konstrukcyjne 160el

20,46 22,01 zł −7%
Wysyłka 3 dni robocze

Klocki konstruktor met. 393457 MC

24,35 26,55 zł −8%
Wysyłka 3 dni robocze

Mega Bloks Psi Patrol Radiowóz Chase'a

73,07 100,42 zł −27%
Wysyłka 24 godziny

Mega Bloks Barbie. Cukiernia

35,16 45,97 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Barbie Mega Construx Dom w Malibu

94,70 132,37 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Mega Bloks Pociąg edukacyjny ABC

71,70 88,76 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Mega Bloks

Klocki od lat stanowią jedną z ulubionych zabawek najmłodszych. Pomimo wieloletniej tradycji i długiej obecności na rynku, jest to produkt, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń. Najsłynniejsi producenci prześcigają się w opracowywaniu nowych serii, nowych modeli czy koncepcji. W ten właśnie sposób, jako odpowiedź na potrzeby najmłodszych użytkowników, na rynku pojawiły się klocki Mega Bloks, których producentem jest znana na całym świecie marka Mattel. Spośród innych produktów wyróżnia je przede wszystkim rozmiar, struktura i ogólne zasady łączenia elementów są standardowe, niemniej klocki są zdecydowanie większe od innych modeli.

Klocki Mega Bloks - zalety

Warto zaznaczyć, że artykuły z serii Mega Bloks są przeznaczone dla najmłodszych dzieci, bowiem minimalny wiek początkującego budowlańca to zaledwie rok. Oznacza to, że klocki zostały zaprojektowane ze szczególną troską o bezpieczeństwo i wygodę maluszków. Rozmiar klocków został dopasowany do niewielkiej, dziecięcej dłoni, która nadal musi trenować i która może mieć jeszcze problem z precyzyjnym chwytem. Ta seria klocków dla początkujących świetnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności manualnych, precyzji i oczywiście kreatywności. Zabawa klockami usprawnia także pamięć, spostrzegawczość oraz uwagę. Dodatkową zaletą jest także kompatybilność całej serii, w skład której wchodzą klocki, zabawki edukacyjne, tory oraz pojazdy. Każdy kolejny zestaw klocków może służyć jako uzupełnienie do innego, dając jednocześnie nowe możliwości konstrukcyjne.

Mega Bloks dla dzieci

Oferta naszego sklepu obejmuje kilka różnych wariantów klocków. Można wybierać spośród zestawów samych klocków, które najczęściej liczą od 80 do 150 elementów. Warto wspomnieć, że niektóre z klocków mają nadrukowane cyferki i piktogramy, a także kształty oraz obrazki przedstawiające różne przedmioty umożliwiające zabawę w skojarzenia i rozwijające umiejętności przydatne w szkole. Zestawy są zapakowane w ekologiczne (wolne od PVC), zapinane na suwak torby, które ułatwiają zarówno przechowywanie, jaki i transport klocków. Pośród asortymentu można znaleźć także zestawy, które będą zawierały zjeżdżalnie, wyrzutnie dla klocków, pojazdy, a w tym autobus i pociąg. Część zestawów ma przeznaczenie typowo konstrukcyjne, jednak warto zwrócić uwagę na pakiety Mega Bloks, które będą stanowiły jednocześnie świetne zestawy edukacyjne. Klocki z nadrukowanymi cyframi, znakami, literami i symbolami będą umożliwiały wprowadzenie do matematyki czy nauki czytania. Te klocki specjalne dadzą także dodatkowe możliwości układania rebusów czy gry w skojarzenia.

Duże klocki Mega Bloks

Serię Mega Bloks spośród innych produktów wyróżnia także kolorystyka. Charakteryzują ją bowiem niezwykle intensywne kolory, a także różne kolorystyczne dostępne opcje. Można więc wybierać spośród standardowej kolorystyki, lecz także pastelowej, która obejmuje klocki różowe, fioletowe, liliowe, itp. Produkty z serii można więc pod każdym aspektem dobrać do indywidualnych potrzeb, zainteresowań, lecz także preferencji kolorystycznych najmłodszych użytkowników. Mnogość kombinacji oraz liczba dostępnych wariantów sprawiają, że zabawa klockami Mega Bloks może trwać godzinami i zapewniać przy tym ogrom rozrywki oraz nauki.

Ładowanie...