Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Plastikowe

Kategorie

    • Mega bloks (23)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klocki Mega bloks

   (23 produktów)

  Klocki Mega Bloks to popularne zabawki firmy Mattel stworzone specjalnie dla maluchów. Mają większy rozmiar, dzięki czemu są łatwiejsze do trzymania w małych rączkach. Zestawy klocków Mega Bloks pomagają dzieciom rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię. Dostępne są różne warianty, z których każdy zawiera od 80 do 150 klocków.

  Mega Bloks. Zestaw Ekofarma

  57,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Mega Bloks Ekoautobus klocki

  23,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Mega Bloks®. Interaktywny pociąg ABC

  113,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Klocki Gąsienica

  102,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  MEGA BLOKS Green Town. Ekośmieciarka

  37,49 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Mega Bloks. Zestaw Ekodomek

  97,89 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Klocki. Mega Bloks. 80 elementów

  84,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Mega Bloks. Bardzo duża torba z klockami

  136,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Mega Bloks

  Klocki od lat stanowią jedną z ulubionych zabawek najmłodszych. Pomimo wieloletniej tradycji i długiej obecności na rynku, jest to produkt, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń. Najsłynniejsi producenci prześcigają się w opracowywaniu nowych serii, nowych modeli czy koncepcji. W ten właśnie sposób, jako odpowiedź na potrzeby najmłodszych użytkowników, na rynku pojawiły się klocki Mega Bloks, których producentem jest znana na całym świecie marka Mattel. Spośród innych produktów wyróżnia je przede wszystkim rozmiar, struktura i ogólne zasady łączenia elementów są standardowe, niemniej klocki są zdecydowanie większe od innych modeli.

  Klocki Mega Bloks dla dzieci

  Warto zaznaczyć, że klocki Mega Bloks są przeznaczone dla najmłodszych dzieci, bowiem minimalny wiek początkującego budowlańca to zaledwie rok. Oznacza to, że klocki zostały zaprojektowane ze szczególną troską o bezpieczeństwo i wygodę maluszków. Rozmiar klocków został dopasowany do niewielkiej, dziecięcej dłoni, która nadal musi trenować i która może mieć jeszcze problem z precyzyjnym chwytem. Ta seria klocków dla początkujących świetnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności manualnych, precyzji i oczywiście kreatywności. Zabawa klockami usprawnia także pamięć, spostrzegawczość oraz uwagę. Dodatkową zaletą jest także kompatybilność całej serii, w skład której wchodzą klocki, zabawki edukacyjne, tory oraz pojazdy. Każdy kolejny zestaw klocków może służyć jako uzupełnienie do innego, dając jednocześnie nowe możliwości konstrukcyjne.

  Mega Bloks - od 80 do 150 elementów

  Oferta naszego sklepu obejmuje kilka różnych wariantów klocków. Można wybierać spośród zestawów samych klocków Mega Bloks, które najczęściej liczą od 80 do 150 elementów. Warto wspomnieć, że niektóre z klocków mają nadrukowane cyferki i piktogramy, a także kształty oraz obrazki przedstawiające różne przedmioty umożliwiające zabawę w skojarzenia i rozwijające umiejętności przydatne w szkole. Zestawy są zapakowane w ekologiczne (wolne od PVC), zapinane na suwak torby, które ułatwiają zarówno przechowywanie, jaki i transport klocków. Pośród asortymentu można znaleźć także zestawy, które będą zawierały zjeżdżalnie, wyrzutnie dla klocków, pojazdy, a w tym autobus i pociąg. Część zestawów ma przeznaczenie typowo konstrukcyjne, jednak warto zwrócić uwagę na pakiety Mega Bloks, które będą stanowiły jednocześnie świetne zestawy edukacyjne. Klocki z nadrukowanymi cyframi, znakami, literami i symbolami będą umożliwiały wprowadzenie do matematyki czy nauki czytania. Te klocki specjalne dadzą także dodatkowe możliwości układania rebusów czy gry w skojarzenia.

  Mega Bloks - dla dziewczynki i chłopca

  Serię Mega Bloks spośród innych produktów wyróżnia także kolorystyka. Charakteryzują ją bowiem niezwykle intensywne kolory, a także różne kolorystyczne dostępne opcje. Można więc wybierać spośród standardowej kolorystyki, lecz także pastelowej, która obejmuje klocki różowe, fioletowe, liliowe, itp. Klocki Mega Bloks są odpowiednie dla dziewczynki i chłopca, można je pod każdym aspektem dobrać do indywidualnych potrzeb, zainteresowań, lecz także preferencji kolorystycznych najmłodszych użytkowników. Mnogość kombinacji oraz liczba dostępnych wariantów sprawiają, że zabawa klockami może trwać godzinami i zapewniać przy tym ogrom rozrywki oraz nauki.

  Ładowanie...