Xi

Kategorie

    • Książki o zarządzaniu (4)

Dostępność

Zakres cenowy


Język wydania

Liczba stron


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Książki o zarządzaniu

    (4 produktów)

   Reguła 5 sekund

   (okładka miękka)

   29,19 
   Wysyłka dzisiaj

   Zarządzaj swoją karierą świadomie

   Zarządzanie i marketing to bardzo rozbudowane pojęcia, które zawierają w sobie wiele aspektów biznesu i ekonomi, mając tym samym kluczowy wpływ na życie niemal większości z nas. Praktyczna i konkretna wiedza w tym zakresie wydaje się zatem niezbędna i może bardzo szybko przydać się w życiu zawodowym oraz prywatnym. Książki zarządzanie - to kategoria, która posiada pełen wachlarz pozycji, które mogą okazać się niezwykle inspirujące zarówno w kontekście zarządzania firmą i projektami, odpowiedniego zarządzania ludźmi i coachingu, czy bycia liderem, za którym będą podążać inni.

   Książki o zarządzaniu

   Zarządzanie to kategoria, która przedstawia szereg publikacji, dzięki którym możesz zostać skutecznym liderem i motywować swój zespół do efektywnego działania. Dowiesz się, jak zachęcać do rozwoju, rozwiązywać konflikty w teamie, negocjować, rozwiązywać problemy i wyznaczać odpowiednie cele i odnosić sukcesy. Bycie szefem nie zawsze zawsze jest tak proste jak może się wydawać - wręcz przeciwnie. Warto zatem uzbroić się w solidną dawkę wiedzy oraz uczyć się od najlepszych, którzy porywają i inspirują tłumy oraz chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, wskazując wiele cennych rad, jak osiągnąć sukces, jak choćby w takich pozycjach jak: "Szef to zawód. Narzędzia, które pomagają budować motywację, odpowiedzialność i współpracę. Psychologia szefa", czy też bestsellerowa książka Davida Rubensteina "Liderzy. 30 inspirujących rozmów".

   Coaching i psychologia biznesu

   Bez wątpienia odpowiednia motywacja jest istotnym czynnikiem w rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Głodni wiedzy w temacie coachingu znajdą w tej kategorii prawdziwe perełki, które wyszły z pod pióra najlepszych współczesnych mentorów, którzy przedstawiają jak podtrzymywać motywację i pewność siebie, odpowiednio radzić sobie z problemami i nie bać się wyzwań. Wśród ekspertów w tej dziedzinie można wymienić chociażby na gruncie polskim Kamilę Rowińską, która ma na swoim koncie wiele bestsellerowych publikacji.

   Ładowanie...