Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Książki o kulturystyce i siłowni

 (9 produktów)

Programowanie treningu siłowego

(okładka miękka)

5/5
47,95 79,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Skazany na trening. Zaprawa więzienna

(okładka miękka)

5/5
27,31 45,00 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Skazany na trening 2. Zaawansowana zaprawa więzienna

(okładka miękka)

33,06 49,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Postaw na plecy. Jak zbudować skuteczny program treningowy w oparciu o wyniki badań naukowych

(okładka miękka)

5/5
46,66 79,91 zł −42%
Wysyłka 24 godziny

Metoda Cross-Treningu

(okładka miękka)

5/5
29,74 44,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Nowoczesny trening siłowy. Jak zbudować szczupłą i muskularną sylwetkę

(okładka miękka)

47,95 79,90 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Mobilność w treningu funkcjonalnym

(okładka miękka, miękka)

120,00
Wysyłka 3 dni robocze

Porady lek. rodzinnego. Intensywny trening Nr 61

3,84 3,90 zł −2%
Wysyłka 3 dni robocze

Atlas treningu siłowego

(okładka miękka)

96,53 99,00 zł −2%
Wysyłka 3 dni robocze

Kulturystyka, siłownia

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zdrowy styl życia to hasło, które w ostatnim czasie przebija się zewsząd szczególnie mocno. Nic dziwnego, bowiem siedzący tryb życia prowadzi do spadku kondycji, otyłości a w konsekwencji również do wielu chorób. Optymizm budzi fakt, że coraz więcej ludzi postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o tężyznę fizyczną. Warto jednak zabrać się do tego we właściwym tempie i uzbroić się w odpowiednią wiedzę. Książki w tej kategorii zawierają cały wachlarz cennych rad dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z siłownią oraz dla tych, którzy mają o wiele większy stopień wtajemniczenia i chcą budować swoje ciało w świadomy i odpowiedzialny sposób.

Książki o siłowni

Zdrowe ciało i siła fizyczna to bardzo istotne elementy, które mają znaczący wpływ na jakoś życia. Siłownia daje możliwość pracy nad własną kondycją i masą mięśniową, ale należy się za to odpowiednio zabrać, aby uniknąć sytuacji, w której w bardzo krótkim czasie pojawi się zniechęcenie lub co gorsza wypadek. Książki znajdujące się w tej kategorii w prosty i przystępny sposób wskażą jak odpowiednio wykonywać trening siłowy, ustawiać ciało w odpowiedniej pozycji oraz rozpoznawać i eliminować niewłaściwe postawy ciała, zapobiegać kontuzjom, tworzyć treningi na miarę możliwość ludzi na różnych etapach, odpowiednio motywować się do ćwiczeń, aby nie zgasić zapału zbyt wcześnie, uzupełniać trening o odpowiednią dietę - jak w przypadku książki "Bądź sprawny jak lampart. Jak pozbyć się bólu, uniknąć kontuzji i zwiększyć sprawność".

Książki o kulturystyce

Wśród tej kategorii znajdziesz również wiele publikacji, które pomogą Ci w prawidłowy sposób budować muskulaturę. Kulturystyka jest bardzo złożonym tematem, który wymaga odpowiedniego podejścia. Warto szukać rad doświadczonych trenerów i wybitnych specjalistów, którzy w jasny i przejrzysty sposób przedstawią teorię jak również zobrazują praktykę poprzez wskazanie wielu ważnych ćwiczeń, których prawidłowe wykonywanie będzie o wiele łatwiejsze dzięki szczegółowym ilustracjom jak w przypadku książki "Kulturystyka dla każdego".

Najpopularniejsze serie w kategorii Książki o kulturystyce i siłowni:

Ładowanie...