Xi

Kroniki Akaszy. Jesteś cudem

"Kroniki Akaszy. Jesteś cudem" to książka, której celem jest wydobycie z czytelnika wszystkiego, co w nim najlepsze. Dzięki zawartym tu informacjom, instrukcjom i radom, może się on dowiedzieć, jak przezwyciężyć własne ograniczenia i wznieść się na poziom, którego naprawdę pragnie doświadczać, za którym tęskni jego serce.Akasza to słowo wywodzące się z sanskrytu. Oznacza niebo, przestrzeń, eter – Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Kos
 • Data premiery: 2017-05-15
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 224
 • Wymiary: 210 x 145
Polecamy podobne produkty

"Kroniki Akaszy. Jesteś cudem" to książka, której celem jest wydobycie z czytelnika wszystkiego, co w nim najlepsze. Dzięki zawartym tu informacjom, instrukcjom i radom, może się on dowiedzieć, jak przezwyciężyć własne ograniczenia i wznieść się na poziom, którego naprawdę pragnie doświadczać, za którym tęskni jego serce.

Akasza to słowo wywodzące się z sanskrytu. Oznacza niebo, przestrzeń, eter – piąty żywioł, z którego wyłaniają się pozostałe: vata – powietrze, agni – ogień, ap – woda i prithivi – ziemia. Według ezoteryków Akasza to pole pamięci wszechświata. Wszystkich ludzie żyjący na Ziemi oraz każde inne  istnienie, zostawia po sobie ślad - niewidzialny zapis, mogący sięgać zarówno w przeszłość, jak i do dziejącej się właśnie teraźniejszości i do przyszłości. Natomiast Kroniki Akaszy to przestrzeń energetyczna z którą możesz się komunikować . Własna Kronika Akaszy to esencja zawierająca historię duszy każdego człowieka.

Zagłębiając się w treść "Kronik Akaszy. Jesteś cudem", czytelnik nauczy się żyć i postępować zgodnie z własnym potencjałem. Pomoże w przeniesieniu energii wibracji na poziom, na którym nie rozpozna się osoby, którą było się, kiedy zaczęło się czytać tę książkę. Dzięki tej książce można stworzyć własne Niebo na Ziemi.

W książce opisane są przypadki leczenia dzięki ustanawianiu połączeń z Kronikami Akaszy, zmiany, jakie powinno się wprowadzić w życiu, by przekształcić swoje wzorce i ustanowić nowe. Wszystko to, co powinno odbywać się w duchu i ciele czytelnika, zdecydowanego na metamorfozę swojego dotychczasowego życia. Zawiera również opisane przykłady z życia, z których można czerpać motywację do dalszych przekształceń swojej duchowości i cielesności w połączeniu z Kronikami Akaszy – energetycznym odciskiem każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które pojawiły się kiedykolwiek w naszym życiu.

"Kroniki Akaszy. Jesteś cudem" to książka wydana przez Wydawnictwo Kos, wydawcę cieszących się wielką popularnością książek z zakresu psychologii, filozofii, religioznawstwa, ziołolecznictwa i ezoteryki.

Gabrielle Orr – jest dyplomowaną terapeutką socjalną. Przez kilka lat pracowała z dziećmi upośledzonymi umysłowo i pacjentami ze śpiączką, w charakterze doradcy życiowego udzielała też porad. Dziś jest certyfikowanym nauczycielem i konsultantem Kronik Akaszy, praktykując uzdrawianie dotykiem. Jest też mistrzynią Reiki, praktykuje Body Talk i EFT, uprawia terapeutyczny masaż i jest konsultantką Feng Shui. ​Koncentruje się na inspirowaniu i podnoszeniu na duchu innych jako mówca motywacyjny i przewodnik duchowy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
704432
Tytuł
Kroniki Akaszy. Jesteś cudem
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
224
Data premiery
2017-05-15
Rok wydania
2017
Wymiary produktu [mm]
210 x 145
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.29
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
12
Nasza cena
28,79 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
13 recenzji
 • 5
  13
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Barbara W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-03
  Wspaniała książka, która pomaga nam odnaleźć siebie, jak i właściwą drogę. Wskazówki i ćwiczenia ,które się wykonuje przy pomocy tej książki, jak również następna część, jak i ta z kartami, to prawdziwe cuda.
 • Krystyna J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Poradnik podpowiada w jaki sposób skutecznie zmienić swoje życie na lepsze. Lektura pozwala na chwilę się zatrzymać i pomyśleć nad własnym życiem. Autorka przekonuje, że w każdej osobie drzemie wielka siła, tylko należy ją aktywować poprzez porzucenie swoich blokad i ograniczeń. Książka bardzo motywuje, zmusza do refleksji.
 • Honorata H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-16
  Potrzebowałam takiej książki – motywującej i włączającej pozytywne myślenie. Przeczytałam ją bardzo szybko, bo sama treść była konkretna, pozwalała się skupić i wyciągnąć z książki to, co najlepsze. Tę lekturę powinna przeczytać każda osoba, która chce żyć w zgodzie ze sobą, zostawić w tyle ograniczenia i być szczęśliwa. Polecam!
 • Emilia F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Książkę kupiłam po wykładzie autorki. Chciałam mieć te wszystkie prawdy życiowe i porady przy sobie, kiedy dopadną mnie gorsze dni. Nie wiem jak mogę podziękować pisarce. Czuję się teraz naprawdę silną osobą. Nauczyłam się czerpać z życia tyle ile się da. Dziękuję i polecam innym.
 • Zuzanna D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Szalenie spodobała mi się ta książka. Autorka w prosty sposób tłumaczy co robić, aby pozbyć się barier wewnętrznych i podążać za głosem serca. Po przeczytaniu o wiele łatwiej dotrzeć do ukrywanych tęsknot czy pragnień. Z całego serca polecam!
 • Kazimierz L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Kroniki Akaszy w piękny sposób oddają prawdę o ludziach. Jesteśmy dobrzy i kreatywni. Kochamy i cieszymy się. Gdybyście kiedyś o tym zapomnieli, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Po przeczytaniu przypomnicie sobie o swojej mocy i możliwościach. Tak właśnie miałem.
 • Honorata F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-23
  Autorka oddaje w nasze ręce przewodnik po nas samych. Dzięki tej książce dowiecie się jak obudzić wasze talenty i w pełni z nich korzystać. Podbudujecie się i dowiecie dlaczego jesteście ważni w obliczu całego świata. Polecam wszystkim szukającym prawdy i sensu w życiu.
 • Bozena C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Super propozycja dla osób, które są zainteresowane rozwojem duchowym i osobistym. Autorka pokazuje w jaki sposób pokonać własne słabości oraz ograniczenia i zacząć wspaniałe, szczęśliwe życie. Serdecznie polecam!
 • Danuta M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Jeżeli lubisz siebie i dążysz do rozwoju swojej osoby, to książka Kroniki Akasza jest zdecydowanie dla ciebie. Ogromna ilości pozytywnej energii i miłości jest obecna dosłownie na każdej stronie. Dzięki tej pozycji dowiedziałam się ile jestem warta. Wyszłam z prawdziwego emocjonalnego dołka i zaczęłam na nowo cieszyć się życiem. Polecam.
 • Ela M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Bardzo inspirująca książka. Autorka prostymi słowami motywuje nie tylko do zmian na poziomie osobistym, ale i duchowym. Mi bardzo pomogła. Nie przeczytałam jej szybko. Dawkowałam sobie tą cenną wiedzę, podkreślając najważniejsze fragmenty. Liczę na więcej pozycji od tej autorki.
 • Nikola D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Pochłonęłam tą książkę bardzo szybko. Mnóstwo pozytywnej informacji, bardzo optymistyczny przekaz. Takie książki lubię! Nie do końca wierzę w te wszystkie cudowne środki na lepsze życie. Niemniej, moim zdaniem to lektura na dobry nastrój. Na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. A kto wie, może niektórych zmotywuje do zmian?
 • Kinga J. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Pozycja która bardzo mnie zainspirowała. Źródło cennych porad i informacji jak żyć lepiej. Jak być szczęśliwszym. Kwestie poruszone przez autorkę niby są oczywiste, ale póki człowiek tego nie przeczyta to nie zdaje sobie sprawy z wielu spraw. To pierwsza książka motywacyjna, która miałam okazję przeczytać, ale na pewno nie ostatnia. Bynajmniej od tej autorki.
 • Klaudia H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Świetna książka do rozwoju osobistego. Przepełniona optymizmem. Już sama okładka i tytuł bardzo zachęcają do lektury. Czytałam ją z ogromnym uśmiechem na twarzy. Na rynku jesteś wiele podobnych pozycji, jednak wszystko są na jedno kopyto, bez większego, głębszego przekazu. W tym przypadku autorka potrafi jakoś oczarować. Gorąco polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 17. lipca, środa
0,00 zł

O Autorze


704432
Ładowanie...