Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Gabrielle Orr

   (3 produktów)

  Kroniki Akaszy. Jesteś cudem

  Gabrielle Orr

  (okładka miękka)

  27,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość

  Gabrielle Orr

  (okładka miękka)

  24,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Wyrocznia Kronik Akaszy

  Gabrielle Orr

  (okładka etui kartonowe)

  73,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Gabrielle Orr

  Gabrielle Orr urodziła się w Niemczech. Przez całe życie była osobiście i zawodowo związana z kwestiami uzdrowień fizycznych i duchowych. W bardzo młodym wieku przeszła kilka operacji z powodu zdeformowanego biodra. To właśnie w tym czasie przeżyła swoje pierwsze świadome doświadczenie z Kronikami Akaszy.

  W Niemczech pracowała z dziećmi i nastolatkami niepełnosprawnymi umysłowo i fizycznie, a także prowadziła konsultacje dla ich rodzin. Duży wpływ na jej karierę miał także wypadek samochodowy, w którym uczestniczył jej mąż, a w wyniku którego uszkodzony został jego rdzeń kręgowy. Silna wiara pary w samoleczenie zaowocowała mocnym wzrostem mobilności, który był niewytłumaczalny przez środowisko medyczne, zwłaszcza przy tak poważnym urazie. Od tego czasu rozwija zainteresowania wszelkimi formami uzdrawiania i samorozwoju na wielu poziomach. Zaczęła uczyć się profesjonalnego dostępu do Kronik Akaszy w wieku 24 lat i w ciągu ostatnich 25 lat udostępniła tysiące odczytów z księgi.

  Dziś skupia się głównie na nauczaniu innych, przede wszystkim podczas międzynarodowych warsztatów. Jest zaradną i intuicyjną profesjonalistką, wyszkoloną w wielu różnych badaniach metafizycznych, takich jak uzdrawiający dotyk, mowa ciała czy feng shui. Jest pasją jest pomaganie swoim uczniom w praktyce otwierania serc, przywracania pewności siebie i osiągania otwartości umysłu. Swoimi naukami udowadnia od lat, że dobry nauczyciel ​​jest w stanie mocno zaangażować słuchaczy.

  Ładowanie...