Xi

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości

Coraz częściej rodzice, nauczyciele, opiekunowie obserwują, że dzieci mają zaniżone poczucie własnej wartości. Z roku na rok coraz więcej dzieci choruje na depresję lub, w najgorszym wypadku, próbuje sięgnąć po rozwiązanie ostateczne. Dlatego ważne jest, aby od najmłodszych lat budować ich wiarę w siebie i tolerancję dla swojej unikalności.Kim jest główny bohater książki "Jesteś ważny, Pinku!"?PinCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Sensus
 • Serie: Pinku, Jesteś ważny
 • Data premiery: 2022-11-10
 • Okładka: zintegrowana
 • Liczba stron: 136
 • Wymiary: 232 x 210
Polecamy inne produkty z serii "Pinku"

Coraz częściej rodzice, nauczyciele, opiekunowie obserwują, że dzieci mają zaniżone poczucie własnej wartości. Z roku na rok coraz więcej dzieci choruje na depresję lub, w najgorszym wypadku, próbuje sięgnąć po rozwiązanie ostateczne. Dlatego ważne jest, aby od najmłodszych lat budować ich wiarę w siebie i tolerancję dla swojej unikalności.

Kim jest główny bohater książki "Jesteś ważny, Pinku!"?

Pink jest niewielkim stworem, który wciąż rośnie i nieustannie się zmienia. Jest przy tym nieśmiały i nie zawsze pewien, czy to, co myśli i czuje, jest dobre. Boi się swoich słabych stron, bo jeszcze nie wie, że powinien je zaakceptować. Zastanawia się, czy jest tak samo ważny jak inni. Obserwuje siebie i stara się ze sobą zaprzyjaźnić.

Pink, dzięki zadawanym pytaniom i otrzymanym od mamy odpowiedziom, uczy czytelników, jak wzmacniać poczucie własnej wartości, jak zaakceptować i polubić siebie, jak reagować na krytykę i jak odnaleźć się w grupie rówieśników.

Do kogo skierowana jest książka "Jesteś ważny, Pinku!"?

Książeczka składa się z szesnastu części, każda z nich porusza inny problem związany ze zrozumieniem siebie i poczuciem własnej wartości. Wspomniano w nich o różnych aspektach, dzięki czemu rodzice podczas wspólnej lektury mogą odwoływać się do rozmaitych problemów, z którymi może borykać się ich pociecha.

Treść książki, czyli przygody i przemyślenia Pinka jasno wskazują, że istnieją także kwestie, na które nie mamy wpływu, nad którymi nie możemy zapanować, dlatego nie powinniśmy się nimi przejmować, zamartwiać i rozpamiętywać.

Każdą część książki "Jesteś ważny, Pinku!" wieńczy seria interesujących, rozwijających ćwiczeń, które zachęcają także do długiej, szczerej rozmowy. Pozwalają one również dziecku zobaczyć się w zupełnie nowym świetle.

Ta niepozorna książka dla dzieci wniesie wiele dobrego do postrzegania przez najmłodszych siebie, ale też otaczającej rzeczywistości. Zawiera także elementy gry interakcyjnej, które pozwolą rodzicom na zadawanie dziecku pytań i wspólne szukanie odpowiedzi. Choć książka przeznaczona jest dla kilkulatków. posłuży zarówno rodzicom, jak i starszemu rodzeństwu.

Kim są autorki książki "Jesteś ważny, Pinku!"?

Autorkami tej rewelacyjnej książki dla dzieci są Urszula Młodnicka oraz Agnieszka Waligóra. Pierwsza skończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym z wielką radością zajmuje się na co dzień. Agnieszka Waligóra, która odpowiada za rewelacyjne ilustracje i całą szatę graficzną książki "Jesteś ważny, Pinku!" ukończyła Wydział Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Z zawodu jest graficzką, z wyboru i z pasji ilustratorką książek dla dzieci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3311055
Tytuł
Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości
Producent
Liczba stron
136
Data premiery
2022-11-10
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
232 x 210
Okładka
zintegrowana
Waga Produktu [kg]
0.36
Długość
205
Głębokość
232
Wysokość
10
Nasza cena
27,49 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3311055
Ładowanie...