Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Urszula Młodnicka

 (1 produktów)

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też

Urszula Młodnicka

(okładka miękka)

5/5
30,19 39,90 zł −24%
Wysyłka 3 dni robocze

Urszula Młodnicka

Agnieszka Magdalena Waligóra jest graficzką i ilustratorką książek dla dzieci, zasłynęła z ilustrowania serii książek Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości oraz Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też.

Ilustratorka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - Wydziału Form Przemysłowych. Chociaż z zawodu jest graficzką to z pasji ilustruje książki dla dzieci. Nieustanną inspiracją artystyczną Agnieszki Magdaleny Waligóry są jej córki, z którymi obecnie mieszka we Włoszech.

Jej niezwykle przyjazny styl - barwne i proste postacie, a jednocześnie wymowne i przekazujące w niezwykle jasny sposób treść zamieszczoną w książkach sprawiają, że fabuła ożywa i pozwala zanurzyć się w niej czytelnikowi. Ilustracje Agnieszki Magdaleny Waligóry wyglądają, jak gdyby zostały naszkicowane i pokolorowane kredkami bezpośrednio na kartach książki, co tylko dodatkowo podsyca pozytywne wrażenia estetyczne.

Wykreowana przez artystkę postać Pinka zdradza jego indywidualne cechy, dzięki czemu treść mówiąca o tolerancji staje się bardziej zrozumiała. Jego cudaczność pozwala zobrazować trudności w budowaniu poczucia własnej wartości, jednocześnie Agnieszka Magdalena Waligóra wykreowała piękną, łagodną i przyjazną dla dziecięcej wyobraźni postać.

Ładowanie...