Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Urszula Młodnicka

   (5 produktów)

  Urszula Młodnicka

  Urszula Młodnicka jest autorką książek bijących rekordy popularności, w tym: "Odwagi, Pinku! Książka odporności psychicznej dla dzieci i rodziców trochę też", „Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też" czy również "Jesteś ważny, Pinku! Książka poczuciu własnej wartości dla dzieci i rodziców trochę też".

  Początkowo, Urszula Młodnicka karierę zawodową wiązała raczej z naukami społecznymi, szczególnie psychologią i socjologią. Już podczas pisania pracy dyplomowej gromadziła materiały, które w przyszłości miały zostać wykorzystane w poradnikach dla rodziców. To właśnie dzięki wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz świetnemu przygotowaniu treści jej autorstwa z taką łatwością trafiają do odbiorców.

  Mimo że Młodnicka ostatecznie skupiła się na literaturze dziecięcej, nie porzuciła swoich źródeł. Jej książki skupiają się na emocjach, relacjach, prawidłowym rozwoju psychicznym i wsparciu, jakim powinniśmy się otaczać i otaczać innych.

  Twórczość Urszuli Młodnickiej powstaje zawsze po konsultacjach z profesjonalistami w danej dziedzinie. Niosą one ważne nauki i dlatego na stałe powinny zagościć w biblioteczkach wszystkich rodziców i opiekunów.

  Ładowanie...