Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Agnieszka Waligóra

   (6 produktów)

  Jesteś ważny, Pinku!

  Agnieszka Waligóra, Urszula Młodnicka

  (okładka zintegrowana)

  28,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Odwagi, Pinku!. Książka o odporności psychicznej dla dzieci i rodziców trochę też

  Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra

  (okładka zintegrowana)

  27,85 
  Wysyłka 24 godziny

  Nowy autotematyzm? Metarefleksja w poezji polskiej

  Agnieszka Waligóra

  (okładka miękka)

  25,59 
  Wysyłka 24 godziny

  WROCŁAW I OKOLICE WYCIECZKI ROWEROWE WYD. 2

  Agnieszka Waligóra, Mateusz Waligóra, Michał Franaszek

  (okładka miękka)

  12,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Agnieszka Waligóra

  Agnieszka Waligóra to znana ilustratorka, której zainteresowania artystyczne dotyczą zwłaszcza ilustrowania pięknych książek dla dzieci. Ta wspaniała autorka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie artystka mieszka i pracuje we Włoszech, gdzie zajmuje się grafiką oraz tworzy kolejne ilustracje.

  Agnieszka Waligóra chyba od zawsze marzyła o tym, by ilustrować właśnie książki dla dzieci. Dwie córki inspirują ją do tworzenia kolejnych dzieł, a piękne opowieści potrafią wyzwolić u niej niezwykłe umiejętności twórcze. Kolorowe, przyjazne i baśniowe ilustracje tej niezwykłej artystki nadają książkom dla dzieci wyjątkowy charakter oraz na długo zapadają w pamięć. Dzięki nim każda opowieść staje się jeszcze bardziej barwna i zachwycająca! Artystka współpracuje z bardzo znanymi wydawcami oraz znakomitymi pisarzami, poprzez swoją twórczość dodatkowo zachęcając do odkrywania niesamowitych opowieści.

  "Jesteś ważny, Pinku!" - to wspaniała książka o poczuciu własnej wartości, którą ozdabiają niesamowite ilustracje Agnieszki Waligóry. To opowieść ucząca tolerancji, a także szacunku do każdego człowieka. Dzięki niej dzieci uczą się, że ludzie patrzą na świat w odmienny sposób i mają do tego prawo. Świat jest przecież różnorodny, a na tym właśnie polega jego piękno. To książka pomagająca dziecku zrozumieć swoją osobowość oraz odkryć jej mocne strony.

  Ładowanie...