Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Agnieszka Waligóra

 (2 produktów)

Agnieszka Waligóra

Agnieszka Waligóra to znana ilustratorka, której zainteresowania artystyczne dotyczą zwłaszcza ilustrowania pięknych książek dla dzieci. Ta wspaniała autorka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie artystka mieszka i pracuje we Włoszech, gdzie zajmuje się grafiką oraz tworzy kolejne ilustracje.

Agnieszka Waligóra chyba od zawsze marzyła o tym, by ilustrować właśnie książki dla dzieci. Dwie córki inspirują ją do tworzenia kolejnych dzieł, a piękne opowieści potrafią wyzwolić u niej niezwykłe umiejętności twórcze. Kolorowe, przyjazne i baśniowe ilustracje tej niezwykłej artystki nadają książkom dla dzieci wyjątkowy charakter oraz na długo zapadają w pamięć. Dzięki nim każda opowieść staje się jeszcze bardziej barwna i zachwycająca! Artystka współpracuje z bardzo znanymi wydawcami oraz znakomitymi pisarzami, poprzez swoją twórczość dodatkowo zachęcając do odkrywania niesamowitych opowieści.

"Jesteś ważny, Pinku!" - to wspaniała książka o poczuciu własnej wartości, którą ozdabiają niesamowite ilustracje Agnieszki Waligóry. To opowieść ucząca tolerancji, a także szacunku do każdego człowieka. Dzięki niej dzieci uczą się, że ludzie patrzą na świat w odmienny sposób i mają do tego prawo. Świat jest przecież różnorodny, a na tym właśnie polega jego piękno. To książka pomagająca dziecku zrozumieć swoją osobowość oraz odkryć jej mocne strony.

Ładowanie...