Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Agnieszka Waligóra

 (2 produktów)

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości

(okładka twardatwarda, zintegrowana, miękka, miękka)

5/5
21,38 34,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Agnieszka Waligóra

Agnieszka Waligóra to znana ilustratorka, której zainteresowania artystyczne dotyczą zwłaszcza ilustrowania pięknych książek dla dzieci. Ta wspaniała autorka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie artystka mieszka i pracuje we Włoszech, gdzie zajmuje się grafiką oraz tworzy kolejne ilustracje.

Agnieszka Waligóra chyba od zawsze marzyła o tym, by ilustrować właśnie książki dla dzieci. Dwie córki inspirują ją do tworzenia kolejnych dzieł, a piękne opowieści potrafią wyzwolić u niej niezwykłe umiejętności twórcze. Kolorowe, przyjazne i baśniowe ilustracje tej niezwykłej artystki nadają książkom dla dzieci wyjątkowy charakter oraz na długo zapadają w pamięć. Dzięki nim każda opowieść staje się jeszcze bardziej barwna i zachwycająca! Artystka współpracuje z bardzo znanymi wydawcami oraz znakomitymi pisarzami, poprzez swoją twórczość dodatkowo zachęcając do odkrywania niesamowitych opowieści.

"Jesteś ważny, Pinku!" - to wspaniała książka o poczuciu własnej wartości, którą ozdabiają niesamowite ilustracje Agnieszki Waligóry. To opowieść ucząca tolerancji, a także szacunku do każdego człowieka. Dzięki niej dzieci uczą się, że ludzie patrzą na świat w odmienny sposób i mają do tego prawo. Świat jest przecież różnorodny, a na tym właśnie polega jego piękno. To książka pomagająca dziecku zrozumieć swoją osobowość oraz odkryć jej mocne strony.

Ładowanie...