Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Głowy do czesania i stylizacji

 (19 produktów)
?

Duża głowa księżniczki do stylizacji 26cm

106,99 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa do czesania

27,89 
Wysyłka 24 godziny

Głowa do stylizacji z akcesoriami

48,59 
Wysyłka 24 godziny

Głowa do stylizacji

58,69 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa do czesania 2677

41,29 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa do stylizacji i czesania średnia

159,49 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa do stylizacji. Top Model 27cm

128,59 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa do czesania 20 cm BLAL3670

37,39 
Wysyłka 2 dni robocze

Zaplatarka 1006031

32,49 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa lalki do czesania 557406 Adar

55,19 
Wysyłka 2 dni robocze

Głowa do stylizacji

48,19 
Wysyłka 24 godziny

Karuzela do łóżeczka. Projektor. Leantoys

150,69 
Wysyłka 24 godziny

Głowa lalki do czesania i malowania

W tej kategorii znajdziesz głowy do czesania dla dzieci, lubiących testowanie nowych fryzur i stylizacji. To ciekawa propozycja dla małych stylistów, zainteresowanych światem mody. Głowa lalki umożliwia bezpieczne przetestowanie nawet najdziwniejszych fryzur. Zawsze lepiej uczyć się na włosach lalki, a nie na prawdziwych! Wybierając produkt z tej kategorii, możesz zaproponować dziecku również wiele ciekawych dodatków, dzięki którym mały salon fryzjerski nabiera kolorów. Głowy do czesania są w tej ofercie dostępne z różnymi akcesoriami oraz podstawowymi fryzurami. Dzieci mogą wybrać proste lub kręcone włosy i ćwiczyć ich układanie bez końca. Wybierzcie najciekawszą lalkę, a następnie otwórzcie domowy salon urody!

Głowa do stylizacji dla dzieci w różnym wieku

Głowa do stylizacji to znakomita propozycja dla małych stylistów zainteresowanych modą i urodą, którzy chcą realizować swoje pomysły. Produkty są dostępne w różnym rozmiarze oraz z wieloma akcesoriami do czesania. Dzięki temu dziecko uczesze księżniczkę według własnego projektu. Warto zwrócić uwagę również na ciekawe nakrycia głowy, które znakomicie uzupełniają piękne fryzury. Co ważne, głowa do stylizacji umożliwia też wykonanie makijażu. Pudełka zawierają gotowe pomysły na fryzurę. Ponadto znajdziesz w nich kolorowe naklejki. Dzięki nim dodatkowo szybko wzbogacicie wybraną stylizację. Czesanie i modelowanie będzie z prezentowanymi produktami naprawdę proste. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt, a następnie użyć akcesoriów dołączonych do pudełka. Już po chwili dziecko będzie podziwiać widowiskową stylizację, która zachwyci nawet rodziców! W prezentowanej kategorii umieszczono produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Warto dokładnie zapoznać się z opisami na pudełkach, by dobrać odpowiednie wyposażenie, uwzględniając zainteresowania i możliwości małej stylistki.

Ciekawe stylizacje i dodatki

W tej kategorii znajdziecie propozycje ciekawych stylizacji, ale to nie wszystko! Pudełko z głową lalki zawiera również wiele praktycznych dodatków. Pędzle, grzebienie, spinki do włosów, naklejki i rewelacyjne pomysły na fryzury spodobają się małym stylistom, zachęcając do rozbudzenia wyobraźni. Dobrą propozycją będzie też głowa do stylizacji Charlene, dzięki której łatwo wypróbujecie wiele ciekawych fryzur. Dołączone do pudełka akcesoria pomagają nie tylko poradzić sobie z włosami, ale także z makijażem. Warto zwrócić uwagę, że produkty są dostępne z różną długością włosów. Dzięki temu łatwo dopasujecie wybrane pudełko do ulubionych projektów. Może dodatkowo ozdobicie fryzurę naklejkami? Szczotkowanie, skręcanie oraz upinanie wcale nie musi być trudne. Z pewnością przydadzą się wskazówki umieszczone na pudełku. Ciekawą propozycją mogą być również pudełka z dodatkowym spinnerem, umożliwiającym artystyczne farbowanie wstążek. Opracujcie wyjątkową stylizację, korzystając z kilkudziesięciu dodatków. Dzięki nim znajdziecie sposób na indywidualny styl, którym zachwycicie najbliższe osoby!

Lalki dla dzieci zainteresowanych fryzjerstwem

Kategoria zawiera szeroki wybór akcesoriów fryzjerskich, dzięki którym dziecko może rozwijać wyobraźnię i uczyć się podstaw fryzjerstwa. Głowa lalki do czesania ułatwia testowanie własnych pomysłów oraz wymyślanie nawet najbardziej nietypowych fryzur. Co ważne, produkty tego typu pomagają w rozwijaniu umiejętności manualnych. Uczą również poszukiwania indywidualnego stylu. Najważniejsza jest tu jednak dziecięca pomysłowość, którą pobudza wiele dodatkowych elementów. Z pewnością dziecko będzie po swojemu próbować ozdobić głowę lalki, korzystając z różnych akcesoriów. Czesanie i farbowanie może być świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu z dziećmi. Rodzice zaproponują małym stylistkom własne projekty, które następnie zaprezentuje lalka. Zawsze chcieliście sprawdzić nietypowe fryzury? Spróbujcie z tymi produktami!

Ładowanie...