Xi

Kategorie

     • Głowy do czesania i stylizacji (16)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Głowy do czesania i stylizacji

   (16 produktów)

  Kategoria "Głowy do czesania i stylizacji" oferuje dzieciom pasjonujące możliwości kreowania i testowania różnorodnych fryzur oraz stylizacji. Dostępne lalki do czesania i stylizacji są nie tylko kreatywną zabawą, ale także narzędziem rozwoju estetycznych umiejętności, zachęcając dzieci do eksperymentowania z różnymi fryzurami i kolorami, przy jednoczesnym rozwijaniu zdolności manualnych. Zestawy zawierające akcesoria do czesania, makijażu i naklejki stymulują wyobraźnię i kreatywność, tworząc emocjonujące możliwości dla młodych stylistów, którzy mogą stworzyć swoje własne unikatowe kreacje fryzur.

  Głowa do stylizacji z akcesoriami

  50,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Głowa do czesania 687396

  45,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Głowa do stylizacji. Super Model 27cm

  149,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Głowa do czesania

  19,59 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Lalka Charlene. Głowa do stylizacji

  163,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Bayer Głowa do stylizacji Charlene 27cm 90088BN

  165,59 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Sparkle Girlz głowa do stylizacji

  57,59 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Charlene Super Modelka ruda + kosmetyki

  134,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Głowa do czesania i stylizacji - duża

  156,19 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Głowa do czesania 2677

  41,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Duża głowa księżniczki do stylizacji 26cm

  115,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Głowa do czesania

  60,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Głowa lalki do czesania i malowania

  W tej kategorii znajdziesz głowy do czesania dla dzieci, lubiących testowanie nowych fryzur i stylizacji. To ciekawa propozycja dla małych stylistów, zainteresowanych światem mody. Głowa lalki umożliwia bezpieczne przetestowanie nawet najdziwniejszych fryzur. Zawsze lepiej uczyć się na włosach lalki, a nie na prawdziwych! Wybierając produkt z tej kategorii, możesz zaproponować dziecku również wiele ciekawych dodatków, dzięki którym mały salon fryzjerski nabiera kolorów. Głowy do czesania są w tej ofercie dostępne z różnymi akcesoriami oraz podstawowymi fryzurami. Dzieci mogą wybrać proste lub kręcone włosy i ćwiczyć ich układanie bez końca. Wybierzcie najciekawszą lalkę, a następnie otwórzcie domowy salon urody!

  Głowa do stylizacji dla dzieci w różnym wieku

  Głowa do stylizacji to znakomita propozycja dla małych stylistów zainteresowanych modą i urodą, którzy chcą realizować swoje pomysły. Produkty są dostępne w różnym rozmiarze oraz z wieloma akcesoriami do czesania. Dzięki temu dziecko uczesze księżniczkę według własnego projektu. Warto zwrócić uwagę również na ciekawe nakrycia głowy, które znakomicie uzupełniają piękne fryzury. Co ważne, głowa do stylizacji umożliwia też wykonanie makijażu. Pudełka zawierają gotowe pomysły na fryzurę. Ponadto znajdziesz w nich kolorowe naklejki. Dzięki nim dodatkowo szybko wzbogacicie wybraną stylizację. Czesanie i modelowanie będzie z prezentowanymi produktami naprawdę proste. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt, a następnie użyć akcesoriów dołączonych do pudełka. Już po chwili dziecko będzie podziwiać widowiskową stylizację, która zachwyci nawet rodziców! W prezentowanej kategorii umieszczono produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Warto dokładnie zapoznać się z opisami na pudełkach, by dobrać odpowiednie wyposażenie, uwzględniając zainteresowania i możliwości małej stylistki.

  Ciekawe stylizacje i dodatki

  W tej kategorii znajdziecie propozycje ciekawych stylizacji, ale to nie wszystko! Pudełko z głową lalki zawiera również wiele praktycznych dodatków. Pędzle, grzebienie, spinki do włosów, naklejki i rewelacyjne pomysły na fryzury spodobają się małym stylistom, zachęcając do rozbudzenia wyobraźni. Dobrą propozycją będzie też głowa do stylizacji Charlene, dzięki której łatwo wypróbujecie wiele ciekawych fryzur. Dołączone do pudełka akcesoria pomagają nie tylko poradzić sobie z włosami, ale także z makijażem. Warto zwrócić uwagę, że produkty są dostępne z różną długością włosów. Dzięki temu łatwo dopasujecie wybrane pudełko do ulubionych projektów. Może dodatkowo ozdobicie fryzurę naklejkami? Szczotkowanie, skręcanie oraz upinanie wcale nie musi być trudne. Z pewnością przydadzą się wskazówki umieszczone na pudełku. Ciekawą propozycją mogą być również pudełka z dodatkowym spinnerem, umożliwiającym artystyczne farbowanie wstążek. Opracujcie wyjątkową stylizację, korzystając z kilkudziesięciu dodatków. Dzięki nim znajdziecie sposób na indywidualny styl, którym zachwycicie najbliższe osoby!

  Lalki dla dzieci zainteresowanych fryzjerstwem

  Kategoria zawiera szeroki wybór akcesoriów fryzjerskich, dzięki którym dziecko może rozwijać wyobraźnię i uczyć się podstaw fryzjerstwa. Głowa lalki do czesania ułatwia testowanie własnych pomysłów oraz wymyślanie nawet najbardziej nietypowych fryzur. Co ważne, produkty tego typu pomagają w rozwijaniu umiejętności manualnych. Uczą również poszukiwania indywidualnego stylu. Najważniejsza jest tu jednak dziecięca pomysłowość, którą pobudza wiele dodatkowych elementów. Z pewnością dziecko będzie po swojemu próbować ozdobić głowę lalki, korzystając z różnych akcesoriów. Czesanie i farbowanie może być świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu z dziećmi. Rodzice zaproponują małym stylistkom własne projekty, które następnie zaprezentuje lalka. Zawsze chcieliście sprawdzić nietypowe fryzury? Spróbujcie z tymi produktami!

  Ładowanie...