Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 0-2  » Bajki i wierszyki

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Gdzie się zwierzę spać wybierze?
5/5
16,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
63,57 zł

“Gdzie się zwierzę spać wybierze” - odkryj świat zwierząt z autorami bogato ilustrowanej książki dla najmłodszych czytelników!

Fascynujący świat zwierząt już czeka na wszystkich małych odkrywców. Poznaj tajemnice mieszkańców lasu! “Gdzie się zwierzę spać wybierze” Marcina Brykczyńskiego i Daniela Włodarskiego to książka popularnonaukowa dla najmłodszych dzieci, w której znajdziecie ciekawe informacje o różnych zwierzętach oraz znakomite ilustracje wnętrz ich siedzib i norek. Dziecko odkrywa, gdzie mieszka oraz śpi ulubione zwierzątko. Zobaczy norkę myszy i królików oraz odwiedzi domek bobrów i jaskinię nietoperzy. To rewelacyjna wyprawa do świata natury!

Piękne opracowanie graficzne tej książeczki to nie wszystko. Warto dodać, że podczas druku użyto farby, która spełnia normy bezpieczeństwa UE. W książkach obrazkowych ilustracje mają często nawet większe znaczenie od tekstu. Dlatego szczegółowe obrazki przygotowano w taki sposób, by dobrze przekazywały wiedzę i pomagały dziecku zrozumieć, jak żyją różne zwierzęta. Warto zwrócić uwagę również na całokartonową oprawę, która jest bardzo wytrzymała. Natomiast zaokrąglone krawędzie oraz nieduży format ułatwiają przeglądanie książeczki najmłodszemu czytelnikowi.

O czym jest “Gdzie się zwierzę spać wybierze”?

Norki, drzewa, jaskinie i legowiska to domki wielu wspaniałych zwierząt, które występują również w Polsce. Razem z autorami tej książeczki dziecko odkrywa zwyczaje różnych gatunków. Co więcej, może nawet zajrzeć do środka siedziby zwierzęcia! Dzięki tej bogato ilustrowanej książce dziecko poznaje świat przyrody, pozyskując podstawowe informacje o zwyczajach zwierząt. Książeczka jest polecana przez recenzentów i czasopisma oraz portale o literaturze dziecięcej!

“Gdzie się zwierzę spać wybierze” - opinie

“Gdzie się zwierzę spać wybierze” to książeczka w sam raz dla przedszkolaka, który interesuje się zwierzętami i wciąż uparcie zadaje bardzo dużo pytań dotyczących przyrody. Gdzie mieszka zwierzątko? Gdzie śpi? Z czego buduje domek? Dzięki tej książeczce możesz odpowiedzieć na wiele pytań dziecka, a przy okazji samemu poznać zaskakujące fakty o zwierzętach. Ta rewelacyjna książeczka ułatwia dzieciom poznawanie nowych słów oraz skutecznie zachęca do nauki czytania.

Marcin Brykczyński to znany autor książek dla dzieci. Ten pisarz i tłumacz od lat pomaga dzieciom odkrywać świat. Ładnie wydane książeczki jego autorstwa przekazują dzieciom podstawowe informacje o różnych dziedzinach nauki, rozwijają wyobraźnię oraz rozbudzają ciekawość świata.


Daniel Włodarski to znakomity ilustrator, znany głównie z literatury dziecięcej. Ponadto tworzy animacje i przygotowuje książki do druku. Ten artysta słynie z charakterystycznego stylu, a jego twórczość jest bardzo ceniona przez wydawców oraz recenzentów.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

KAMILA T.

Klient zweryfikowany

4/5
| 16-05-2023 | Recenzja zweryfikowana
Książeczka ucząca a przy okazji zabawna i zachęca do zadawania pytań. Przyjazne ilustracje.

Marika J.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-06-2022 | Recenzja zweryfikowana
Rewelacja! Książka skupia się na nazewnictwie miejsc, w których śpią zwierzęta, główną rolę odgrywają tutaj ilustracje rozłożone na dwie strony. A zapamiętanie nazwy lokalizacji ułatwiają rymowane, krótkie wierszyki stanowiące jedyny tekst w książce. Polecam dla maluchów, które jeszcze czytać nie potrafią - do rozwijania zasobu słów, a także tym, które już czytają, ale potrzebują treningu. Tutaj, krótkie rymowanki z pewnością uprzyjemnią rozwijanie umiejętności czytania. Do tego książka jest wytrzymała, niewielka, co za tym idzie wygodna do trzymania.

Alicja B.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 02-06-2022 | Recenzja zweryfikowana
Nie sposób się nie zgodzić z pozytywnym odbiorem tej książeczki, jest jednocześnie prosta, ale treściwa, idealna na wspólne czytanie przed snem. Stanowi fajną bazę dla rodziców, którzy lubią na żywo wymyślać opowieści na dobranoc. Tu wiele można dopowiedzieć, zarówno o przygotowaniach zwierzaków do snu, jak i wszystkich obowiązków, które na nie czekają po przebudzeniu. Jeśli wasze dziecko uwielbia przyrodę i spacery po lesie, pokocha tę książkę, gdyż stanowi ona swoisty przewodnik po leśnej sypialni dzikich zwierząt.

Aneta K.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka przede wszystkim jest solidnie wykonana i naprawdę pod każdym względem przystosowana do najmłodszych czytelników czy też przeglądających, bo maluchy jednak bardziej doceniają walory wizualne niż samą historię. Tutaj ilustrację zdecydowanie robią robotę, są przepiękne! Książka jest idealna także do rozwijania słownictwa u maluchów, ponieważ pojawiają się różne zwierzaki, a także miejsca i okoliczności, w których idą spać.

Dostawa

3227869
Ładowanie...