Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Daniel Włodarski

   (6 produktów)

  Gdzie się zwierzę spać wybierze?

  Marcin Brykczyński, Daniel Włodarski

  (okładka twarda)

  17,75 
  Wysyłka dzisiaj

  Czy już wiesz kim zostać chcesz?

  Marcin Brykczyński, Daniel Włodarski

  (okładka twarda)

  19,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Kamperem przez Polskę. Część 1. Pamiętniki Fenka

  Anna Jurczyńska, Daniel Włodarski

  (okładka miękka)

  24,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Kamilka i Mateuszek zdrowy mają brzuszek

  Daniel Włodarski, Kamila Ziemann

  (okładka twarda)

  23,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Kot Platon i zagadka Dzielności. Myśląca książeczka

  Dorota Tomaszewska, Daniel Włodarski

  (okładka miękka)

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Daniel Włodarski

  Daniel Włodarski jest polskim autorem ilustracji książek dla dzieci, okładek i animacji. Tworzy dla wydawnictw a także prywatnych osób, które piszą książki. Zajmuje również się składem tekstu, przygotowaniem do druku, czasami współtworzy książki pomagając w korekcie.

  Daniel Włodarski jest absolwentem studiów magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie.

  Tworzenie ilustracji rozpoczyna od samego pomysłu oraz dopasowania do tekstu, cała reszta to szkic, kolorowanie i nadawanie faktury, tekstury, cienia i światła. Jak twierdzi, bez udanego pomysłu oraz wprawy ilustracja jest nudna i nieciekawa.

  Jego rozpoznawalny styl sprawia, że nawet kilkanaście razy w ciągu roku otrzymuje propozycję stworzenia projektu postaci. Uważa, że jest to praca projektowa pomimo, że wymaga narysowania postaci w oparciu o pełen opis. Projekty postaci jego autorstwa czyli tzw. brand hero są wykorzystywane w reklamie oraz strategii marketingowej różnych marek. Taka działalność jest jednak dla niego jedynie odskocznią, podobnie jak tworzenie grafik do gier oraz elementów graficznych pod animacje.

  Ilustracje Daniela Włodarskiego można znaleźć między innymi w następujących wydawnictwach: "Gdzie się zwierzę spać wybierze?", "Skarby Wsi", "Misja Leona", "Nibybór", "Czerwony wilczek", "Tymon w tarapatach", seriach: "Julka i Szpulka" i "Pamiętniki Fenka".

  Ładowanie...