Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
cofnij do Plastikowe

Kategorie

    • Clementoni (6)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Klocki Clementoni

   (6 produktów)

  Klocki Clementoni to włoskie zabawki wspierające rozwój dzieci poprzez zabawę, oferujące różnorodne produkty od miękkich klocków dla maluchów po zestawy konstrukcyjne dla starszych dzieci.

  Dino-Bot T-Rex. Naukowa zabawa

  52,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Laboratorium Mechaniki - Yamaha M1

  135,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Betoniarka. Laboratorium Mechaniki

  99,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Dino-Bot Triceratops. Naukowa zabawa

  52,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Harry Potter. Hardodziób

  98,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Maker's Lab - Owady

  37,99 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Czym są klocki Clementoni?

  Jeśli chcesz, by Twoje dziecko podczas zabawy również się uczyło, to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. Warto tu zajrzeć, by przekonać się jak wiele wartościowych zabawek można dać dziecku w prezencie.

  Klocki Clementoni to zabawki włoskiej firmy o tej samej nazwie, która powstała właśnie po to, by wspierać młodych ludzi w procesie nabywania nowych umiejętności poprzez zabawę. To idealny pomysł, by nie zabierać maluchom tego, co najbardziej lubią robić, tylko w ramach radosnego, beztroskiego czasu dawać im szansę na wszechstronny rozwój.

  Klocki Clementoni strzałem w dziesiątkę!

  Ta kategoria obejmuje produkty zarówno dla maluchów (na przykład miękkie klocki Clementoni) jak i dziesięciolatków. I z jednymi z drugimi jako rodzice świetnie spędzimy czas, bawiąc się zaprezentowanymi tutaj produktami. Znajdziemy wśród nich między innymi:

  • Laboratorium mechaniki. Samochód wyścigowy - budując ten model osiągniemy realistyczny, atrakcyjny wygląd; w tym zestawie (przeznaczonym dla starszych dzieci) również są naklejki; dostępna także darmowa aplikacja, dzięki której poznamy interaktywne instrukcje 3D;

  • Clemmy Baby. Woreczek z 48 klockami - pachnące, miękkie i łatwe do układania klocki Clemmy dla maluchów; bezpieczne w użyciu, pachnące;

  • Soft Clemmy. Autko z klockami - autko może służyć do przechowywania klocków, a jego dach może być podstawą wieży; przez okna samochodu można wkładać i wyjmować klocki, co stanowi dużą frajdę dla maluszka;

  • Pociąg farmera. Zestaw - pociąg mknie trasą pełną atrakcji! Dziecko odnajdzie tu króliczka, pieska, krówkę i kaczątko; dobra zabawa gwarantowana!

  Korzyści z zabawy klockami Clementoni

  Walory edukacyjne, o których pisze firma Clementoni nie są pustą reklamą. Specjaliści potwierdzają, że układanie klocków jest nie tylko ciekawą, przyjemną formą spędzania czasu, ale także jest po prostu dbaniem o wszechstronny rozwój młodego człowieka. Zaletami klocków Clementoni są między innymi:

  • uczenie zależności przyczynowo-skutkowych,

  • udoskonalanie umiejętności manualnych;

  • ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, cierpliwości i precyzji ruchu,

  • rozwijanie wyobraźni.

  Clementoni - klocki gumowe i konstrukcyjne

  Dodatkowo klocki Clementoni te stymulują różne zmysły - pachną, mają piękne, żywe kolory, niektóre są miękkie w dotyku, jak na przykład klocki Clementoni gumowe. Korzyści płynących z zabawy tymi klockami jest jak widać mnóstwo! A najistotniejsze jest to, że maluchy je uwielbiają! Wspólnie z dziećmi możemy siąść na dywanie i pozwolić się zaprosić do fascynującego świata klocków. Dla nas taka zabawa też nie będzie nudna, a spędzanie czasu wspólnie z dzieckiem nigdy nie jest stracone. To inwestycja w relację, która z pewnością będzie procentować w przyszłości.

  Ładowanie...