Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Trevor Hairsine

 (4 produktów)

DCeased. Martwa planeta

Tom Taylor, Trevor Hairsine

(okładka twarda)

5/5
60,59 89,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

DCEased. Nieumarli w świecie DC

(okładka twarda)

5/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

X-Men Mordercza geneza. Marvel Classic

Ed Brubaker, Pete Woods, Trevor Hairsine

(okładka twarda)

4/5
53,79 79,99 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Divinity

Matt Kindt, Trevor Hairsine

(okładka miękka)

3/5
37,79 49,00 zł −23%
Wysyłka 24 godziny

Trevor Hairsine

Trevor Hairsine to brytyjski ilustrator, głównie zajmujący się komiksami. Przede wszystkim jest znany z wieloletniej współpracy z DC Comics i Marvel Comics. Ponadto wykonuje ilustracje dla Wizards of the Coast, jednego z najpopularniejszych wydawców gier. Ilustrował chociażby karty Magic the Gathering oraz inne gry fantasy tego wydawnictwa.

Trevor Hairsine tworzy komiksy od 1994 r. Często współpracuje z uznanymi artystami komiksowymi. Można tu wymienić chociażby Toma Taylora, Eda Brubakera lub Warrena Ellisa. Wśród ilustrowanych przez tego artystę utworów znalazła się doceniona przez krytykę miniseria science-fiction "Divinity", a także bardzo nietypowa interpretacja uniwersum DC, którą nazwano "DCEased". Autor potrafi znakomicie uchwycić dynamiczny ruch postaci w scenach pełnych akcji. Utrzymana w podniosłej stylistyce twórczość tego ilustratora świetnie sprawdza się w utworach fantasy i komiksach superbohaterskich.

"DCEased" - w tym komiksie znajdziesz ilustracje, które wykonał Trevor Hairsine. Świat DC został opanowany przez śmiercionośny wirus, zmieniający ludzi (a także superbohaterów) w oszalałych zabójców. W tej mrocznej interpretacji postaci DC Comics, nawiązującej do stylistyki horroru, na czytelnika czeka przygoda pełna zwrotów akcji, a nawet najpotężniejsi superbohaterowie muszą zachować ostrożność, by nie zasilić armii nieumarłych. To wyjątkowy komiks DC, który zdobył uznanie krytyki.

Ładowanie...