Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Stuart Shanker

   (3 produktów)

  SELF-REG

  (okładka miękka)

  27,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Stuart Shanker

  Stuart Shanker to emerytowany profesor psychologii i filozofii na Uniwersytecie w Yorku. Jest założycielem i dyrektorem Self-Regulation Institute oraz Centrum MEHRIT. Popularność zyskał jako ekspert psychofizjologicznej teorii samoregulacji, mówca oraz autor poradników „Samoregulacja w szkole” i „SELF-REG”.

  Urodził się w 1952 roku w Toronto w Kanadzie. Studia rozpoczął na uniwersytecie w rodzinnym mieście, a następnie dzięki uzyskanemu stypendium przeniósł się na Uniwersytet Oksfordzki. Tam kształcił się na interdyscyplinarnym kierunku filozoficzno-polityczno-ekonomicznym. Ukończył studia licencjackie, a następnie doktorskie z filozofii, po czym został pracownikiem naukowym w Christ Church w Oksfordzie. Później przeniósł się na Uniwersytet w Yorku, gdzie otrzymał tytuł profesorski.

  Jest autorem licznych prac naukowych oraz poradników psychologicznych i parentingowych. Na polskim rynku dostępne są publikacje „Samoregulacja w szkole. Spokój, koncentracja, nauka” z roku 2012 oraz „SELF-REG” opublikowana w roku 2016. Obie dotyczą stosowania jego autorskiej metody samoregulacji u dzieci i młodzieży.

  Publikacje Stuarta Shankera:
  SELF-REG. Jak pomóc dziecku i sobie, nie dać się stresowi i żyć pełnią możliwości;
  Samoregulacja w szkole. Spokój, koncentracja, nauka.

  Ładowanie...