Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Stuart Shanker

 (2 produktów)
?

SELF-REG

Stuart Shanker, Teresa Barker

(okładka miękka)

28,49 
Wysyłka dzisiaj

Pakiet: Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko / Self-Reg

Stuart Shanker, Teresa Barker

(okładka miękka)

53,48 
Wysyłka dzisiaj

Stuart Shanker

Stuart Shanker to emerytowany profesor psychologii i filozofii na Uniwersytecie w Yorku. Jest założycielem i dyrektorem Self-Regulation Institute oraz Centrum MEHRIT. Popularność zyskał jako ekspert psychofizjologicznej teorii samoregulacji, mówca oraz autor poradników „Samoregulacja w szkole” i „SELF-REG”.

Urodził się w 1952 roku w Toronto w Kanadzie. Studia rozpoczął na uniwersytecie w rodzinnym mieście, a następnie dzięki uzyskanemu stypendium przeniósł się na Uniwersytet Oksfordzki. Tam kształcił się na interdyscyplinarnym kierunku filozoficzno-polityczno-ekonomicznym. Ukończył studia licencjackie, a następnie doktorskie z filozofii, po czym został pracownikiem naukowym w Christ Church w Oksfordzie. Później przeniósł się na Uniwersytet w Yorku, gdzie otrzymał tytuł profesorski.

Jest autorem licznych prac naukowych oraz poradników psychologicznych i parentingowych. Na polskim rynku dostępne są publikacje „Samoregulacja w szkole. Spokój, koncentracja, nauka” z roku 2012 oraz „SELF-REG” opublikowana w roku 2016. Obie dotyczą stosowania jego autorskiej metody samoregulacji u dzieci i młodzieży.

Publikacje Stuarta Shankera:
SELF-REG. Jak pomóc dziecku i sobie, nie dać się stresowi i żyć pełnią możliwości;
Samoregulacja w szkole. Spokój, koncentracja, nauka.

Ładowanie...