Xi
cofnij do Poradniki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Mark Ryan

   (1 produktów)

  Tarot pradawnego lasu

  (okładka pudełko)

  129,77 
  Wysyłka dzisiaj

  Mark Ryan

  Mark Ryan przyszedł na świat 7 czerwca 1956 w Doncasterze, jest brytyjskim aktorem, pisarzem, piosenkarzem i reżyserem. Pochodzi z rodziny o silnych tradycjach wojskowych, dlatego przez lata, z powodzeniem łączył karierę w przemyśle rozrywkowym z pracą w Korpusie Wywiadu Armii Brytyjskiej.

  Znany jest głównie z ról pana Gates w serialu "Black Sails" Michaela Baya, Nasira w brytyjskim serialu "Robin z Sherwood", a także za pracę przy serii "Transformers", w której dubbingował Bumblebee.

  Mark Ryan jest także autorem, pisał dla czołowych wydawnictw komiksowych, w tym dla DC Comics i Harper Collins, a napisał także kilka scenariuszy. Ryan był także współtwórcą (wraz z artystką Chescą Potter) "Tarota zielonego lasu" – wariacji na temat standardowej talii tarota obejmującej prehistoryczne europejskie obrazy.

  Podczas Targów Książki w Londynie w kwietniu 2009 r. wydawca Eddison-Sadd po raz pierwszy zaprezentował "Tarota pradawnego lasu", który oparty został na wcześniejszym wydaniu, które miało charakter kolekcjonerski. Współautorką wersji bazowej była Chesca Potter. "Tarot pradawnego lasu" (Wildwood Tarot) jest zaktualizowaną i przerobioną wersją oryginalnej koncepcji tarota Chesci Potter i Marka Ryana, napisanej wspólnie z Johnem Matthewsem z grafiką autorstwa ilustratora Willa Worthingtona .

  "Tarot pradawnego lasu" zadebiutował w księgarni Atlantis w Londynie w kwietniu 2011 roku, a w tym samym roku osiągnął status najlepiej sprzedającego się Tarota i Najgorętszego Bestsellera na Amazonie. Dotychczas został przetłumaczony na język polski, niemiecki, holenderski, włoski i francuski. W 2017 roku, a rynku anglojęzycznym został wydany zeszyt ćwiczeń do "Tarota pradawnego lasu" pod nazwą "Wild Magic: The Wildwood Tarot Workbook".

  Ładowanie...