Xi

Tarot pradawnego lasu

Udaj się tam, gdzie mieszka mądrość!Jeśli w mistycznej przestrzeni lasu czujesz się jak u siebie, czujesz więź z czasami naszych przodków, a mity i legendy dotyczące natury stanowią niezmienny obiekt Twojej fascynacji, sięgnij po "Tarot pradawnego lasu" - karty inne niż wszystkie, które do tej pory miałeś w ręku.Leśne ostępy traktują gościnnie i łagodnie każdego, kto zanurzy się w nich z szacunkieCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Synergie
 • Okładka: pudełko
 • Liczba stron: 160
 • Wymiary: 217 x 160
Polecamy podobne produkty

Udaj się tam, gdzie mieszka mądrość!

Jeśli w mistycznej przestrzeni lasu czujesz się jak u siebie, czujesz więź z czasami naszych przodków, a mity i legendy dotyczące natury stanowią niezmienny obiekt Twojej fascynacji, sięgnij po "Tarot pradawnego lasu" - karty inne niż wszystkie, które do tej pory miałeś w ręku.

Leśne ostępy traktują gościnnie i łagodnie każdego, kto zanurzy się w nich z szacunkiem i zaufaniem. Drzewa wzrastające przez dziesiątki lub nawet setki lat widziały i doświadczały więcej, niż każdy z nas; spacer pod ich koronami pozwala nam odbywać duchowe podróże w przeszłość, gdy każdy z nas był inny, a kontakt z naturą - dużo głębszy i naturalny tak, jak każda życiowa czynność.

Wiedza zawarta w publikacji "Tarot pradawnego lasu" dotyczy każdego z nas i przejmuje na wskroś: przed Tobą niepowtarzalna okazja do wejrzenia w głąb siebie i poznania tego, co do tej pory skrywało się w zakamarkach Twojej duszy.

Autorzy - Mark Ryan i John Matthews - prowadzą Cię śladem pradawnych archetypów wywodzących się ze środowiska leśnego.

Są wśród nich postaci ludzkie i zantropomorfizowane: Zielony Mężczyzna i Kobieta, Łuczniczka, Człowiek w Kapturze, Rażony Dąb. Są i zwierzęta: Jastrząb, Wilk, Wydra, Zając. Wszystkie one przed wiekami żyły tuż obok ludzi, pozostając z naszym gatunkiem w pełnej harmonii i pokoju. Także dziś, krocząc po leśnym runie, w ciszy i szumie drzew można dosłyszeć sygnały ich duchów, które rozgościły się na dobre w swoim zielonym domu.

Autorzy "Tarota pradawnego lasu" łączą elementy mitologii pierwszych Celtów oraz systemu wierzeń wywodzącego się z szamanizmu. Odwołanie do naturalnego cyklu odradzania i zapadania w sen zimowy, następujących po sobie pór roku i prastarych, pogańskich rytuałów służy duchowemu powrotowi do czasów naszych przodków, przypomnieniu sobie realiów dawnego, utraconego obecnie świata, a w szerszej perspektywie - zrozumienie tego, co otacza nas dziś.

Publikacja "Tarot pradawnego lasu" zawiera 78 kart i 160-stronicowy przewodnik z ilustracjami Willa Worthingtona. Oprawa graficzna obu produktów zachwyca głębią i sugestywnie oddziałuje na wyobraźnię: obrazy w połączeniu z treścią przewodnika pomagają całym sercem zanurzyć się w świat pradawnego lasu.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3236875
Tytuł
Tarot pradawnego lasu
Wydawnictwo
Liczba stron
160
Wymiary produktu [mm]
217 x 160
Okładka
okładka pudełko
Długość
155
Głębokość
210
Wysokość
160
Nasza cena
129,77 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
10 recenzji
 • 5
  9
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kamila Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-04-02
  Przepiękna książka i karty, całość pięknie wykonana. Książeczka w dużym formacie. Coś dla miłośników mitologii celtyckiej. Jeśli pamiętacie serial Robin Hood z lat 80-tych, to część jego klimatu znajdziecie w tym opracowaniu. I nie jest to przypadek. Współautorem wydania jest aktor, który grał Nasira. Dla mnie jako fana serialu to dodatkowy smaczek. Aczkolwiek karty i wydanie są zachwycające i bronią się same.
 • Emilia N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-06-11
  Jestem zachwycona efektem, jaki dał mix wierzeń celtycki, postaci, zwierząt, roślin i odrobiny szamanizmu, wymiaru duchowego oraz naturalnego rytmu. Powstały z tego przepiękne karty, z których naprawdę wiele można wyczytać. Polecam wszystkim praktykującym i hobbystycznym pasjonatom tarota i zaglądania w głąb siebie. Niezwykłe wizje, jakie objawiają przed nami karty mogą wyczerpująco odpowiedzieć na nasze pytanie i wytyczyć ścieżkę, którą powinismy podążać.
 • Hanna Z. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-06-07
  Początkowo ciężko było mi przyzwyczaić się do tej talii, ale może dlatego, że to moja pierwsza niestandardowa. Po czasie jednak zaczęłam dostrzegać w obrazach coś głębszego. To nie są typowe karty. Tarot pradawnego lasu gwarantuje wycieczkę w głąb nas samych, gdzie zakorzenione w nas wierzenia łączą się z siłami natury i pomagają dotrzeć do naszej duchowej przeszłości. Niezwykle pięknie te karty zostały skomponowane, a te wszystkie mitologiczne postaci wręcz idealnie dobrane.
 • Aurelia D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-06-04
  Czuje się totalnie oczarowana przez ilustracje tej talii, niewiarygodne, jak można połączyć różne twarze wyznań pogańskich z naturalnym rytmem życia, natury, żeby stworzyć idealnie dopasowaną talie tarota. Poza zaletami praktycznymi, bo karty są niezwykle porządnie wydane, ten tarot ma w sobie jakąś pradawną magię. w zasadzie wystarczy popatrzyć na karty, żeby poczuć coś wyjątkowego. Bez względu na to, jakie jest przeznaczenie kart, bardzo polecam, bo ilustracje i cały motyw dodają talii nieuchwytnego klimatu.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł
3236875
Ładowanie...