Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Eline Snel

   (4 produktów)

  Uważność i spokój żabki + MP3, wydanie 2

  (okładka miękka)

  36,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Daj przestrzeń i bądź blisko

  (okładka miękka)

  37,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Eline Snel

  Eline Snel to holenderska terapeutka i autorka bestsellerowych książek edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i rodziców, traktujących o problemach ze stresem wśród najmłodszych. Odpowiada za opracowanie metody medytacyjnej dla dzieci opartej w całości o tzw. medytację świecką.

  Snel jest założycielką Akademii Nauczania Uważności w Holandii, w której prowadzone są kursy dla psychologów, nauczycieli, rodziców i dzieci. Skuteczność jej metody spowodowała, że holenderskie ministerstwo edukacji postanowiło sfinansować odbywające się tam szkolenia wszystkim zainteresowanym nauczycielom. Ponadto jest ona powszechnie stosowana w holenderskich i belgijskich szkołach podstawowych.

  Pierwszą książką Eline Snel był bestseller „Uważność i spokój żabki” skupiony na rozwiązaniu problemów stresu oraz uczucia lęku i niepokoju u dzieci. Jej kontynuacją jest „Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness”, zawierająca dodatkowe opisy ćwiczeń i gier. Terapeutka jest również autorką książki „Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków”, zawierającej sprawdzone pakiety ćwiczeń antystresowych dla nastolatków oraz dorosłych.

  Bibliografia Eline Snel:
  Uważność i spokój;
  Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness;
  Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków.

  Ładowanie...