Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Eline Snel

 (4 produktów)

Uważność i spokój żabki + MP3, wydanie 2

Eline Snel

(okładka miękka)

5/5
38,89 63,00 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Uważność małej żabki. Ćwiczenia uważności dla rodziców i ich maluchów

Eline Snel

(okładka miękka)

5/5
39,99 63,00 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Daj przestrzeń i bądź blisko

Eline Snel

(okładka miękka)

5/5
36,99 63,00 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

Eline Snel

Eline Snel to holenderska terapeutka i autorka bestsellerowych książek edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i rodziców, traktujących o problemach ze stresem wśród najmłodszych. Odpowiada za opracowanie metody medytacyjnej dla dzieci opartej w całości o tzw. medytację świecką.

Snel jest założycielką Akademii Nauczania Uważności w Holandii, w której prowadzone są kursy dla psychologów, nauczycieli, rodziców i dzieci. Skuteczność jej metody spowodowała, że holenderskie ministerstwo edukacji postanowiło sfinansować odbywające się tam szkolenia wszystkim zainteresowanym nauczycielom. Ponadto jest ona powszechnie stosowana w holenderskich i belgijskich szkołach podstawowych.

Pierwszą książką Eline Snel był bestseller „Uważność i spokój żabki” skupiony na rozwiązaniu problemów stresu oraz uczucia lęku i niepokoju u dzieci. Jej kontynuacją jest „Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness”, zawierająca dodatkowe opisy ćwiczeń i gier. Terapeutka jest również autorką książki „Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków”, zawierającej sprawdzone pakiety ćwiczeń antystresowych dla nastolatków oraz dorosłych.

Bibliografia Eline Snel:
Uważność i spokój;
Moja supermoc. Uważność i spokój żabki. Historie, gry i zabawy mindfulness;
Daj przestrzeń i bądź blisko. Mindfulness dla rodziców i ich nastolatków.

Ładowanie...