Xi
 » Dawn Huebner

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Dawn Huebner

   (4 produktów)

  Co robić, gdy się złościsz. Techniki zarządzania złością

  Dawn Huebner

  (okładka miękka)

  23,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Co robić, gdy się martwisz

  Dawn Huebner

  (okładka miękka)

  23,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Przechytrzyć zmartwienia. Jak radzić sobie z lękami

  Dawn Huebner

  (okładka twarda)

  22,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Stało się coś złego

  Dawn Huebner, Paulina Broma, Kara McHale

  (okładka twarda)

  23,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Dawn Huebner

  Dawn Huebner to psycholog kliniczny, trenerka rodzin i psychoterapeutka z tytułem doktora, a także autorka poradników psychologicznych skierowanych bezpośrednio do dzieci i młodzieży. Domeną praktyki zawodowej Huebner jest terapia zaburzeń lękowych w nurcie behawioralno-poznawczym; metody i techniki właściwe temu kierunkowi autorka prezentuje także w swoich książkach. Doświadczenia praktyczne Huebner gromadzi nie tylko w swoim gabinecie, ale i w życiu prywatnym jako matka.

  Wartość merytoryczna poradników Dawn Huebner jest potwierdzona poprzez rekomendację Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Do tej pory książki doczekały się przekładów na 25 języków. Autorka jest także laureatką wyróżnień Mom's Choice Award, iParenting Media Award czy National Parenting Publication Award. Szczególnie warta uwagi jest tu nagroda Young Voice Award - przyznawana przez bezpośrednich odbiorców twórczości Huebner, czyli przez dzieci.

  Na polskim rynku wydawniczym ukazały się dwie książki autorstwa Dawn Huebner: "Co robić, gdy się złościsz. Techniki zarządzania złością" oraz "Co robić, gdy się martwisz". Oba poradniki okazały się dużym sukcesem rynkowym: treść dostosowana do możliwości i potrzeb młodych ludzi, empatia, życzliwość i poczucie humoru autorki przypadły do gustu również polskim czytelnikom.

  Ładowanie...