Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Daniel J. Siegel

 (5 produktów)
?

Psychowzroczność

Daniel J. Siegel

(okładka miękka)

27,99 
Wysyłka dzisiaj

Burza w mózgu nastolatka

Daniel J. Siegel

(okładka miękka)

30,29 
Wysyłka dzisiaj

The Yes Brain. Mózg na Tak

Daniel J. Siegel, Tina Payne Bryson

(okładka miękka)

23,19 
Wysyłka dzisiaj

Daniel J. Siegel

Prof. Daniel Siegel to znany na całym świecie psychiatra, prowadzący zajęcia terapeutyczne dla dzieci i dorosłych. Uczy w School of Medicine UCLA oraz jest założycielem UCLA Mindful Awareness Research Center. Ponadto pracuje jako dyrektor wykonawczy w Mindsight Institute, centrum edukacyjnym poświęconym pomocy psychologicznej dla rodzin, instytucji i całych społeczeństw. Autor należy do organizacji American Psychiatric Association.

Prof. Daniel Siegel wykłada i pisze książki, stawiając na nowatorskie podejście do psychoterapii. W swojej pracy naukowej bada relacje rodzinne oraz podejmuje tematykę funkcjonowania mózgu i procesów biologicznych oraz wpływu ich zaburzeń na reakcje człowieka. Jest twórcą pojęcia "Psychowzroczność". To nowoczesna metoda terapeutyczna, łącząca badania neurologiczne z praktyką psychoterapeutyczną. Jest używana głównie w leczeniu zaburzeń lękowych i szkodliwych schematów zachowania. Stawia na empatyczne podejście do kontaktu z pacjentami oraz dokładne zrozumienie ich potrzeb.

"Psychowzroczność" - książka, w której prof. Daniel Siegel wyjaśnia podstawy opracowanego przez siebie pojęcia "Psychowzroczność". Badacz korzysta z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnych badań naukowych i opisu przypadków, z jakimi spotkał się, pracując jako psychoterapeuta. Uczy opanowania reakcji emocjonalnych, rozwoju relacji międzyludzkich oraz osiągania poczucia spokoju.

Ładowanie...