Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Tina Payne Bryson

   (5 produktów)

  Tina Payne Bryson

  Doktor Tina Payne Bryson jest cenioną amerykańską terapeutką oraz autorką i współautorką wielu cenionych poradników dla rodziców, chcących rozbudzić potencjał swojego dziecka.

  Do jej najważniejszych publikacji należą takie pozycje jak: napisana wspólnie z Danem Siegelem książka "Potęga obecności. Jak obecność rodziców wpływa na to, kim stają się nasze dzieci, i kształtuje rozwój ich mózgów", w której zwracają uwagę na to jak istotną rolę w dorastaniu odgrywa dobrej jakości kontakt z rodzicem oraz jakie konsekwencje przynosi jego brak, "The Yes Brain. Mózg na tak" - drogowskaz dla rodziców, którzy chcą wyznaczać granice swoim pociechom, zachowując jednocześnie wyraźną miłość i empatię, z kolei "Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko" to poradnik jak budować odpowiednie relacje z dzieckiem i nie dawać się ponieść emocjom, gdy pociechy są niegrzeczne. Świeżo upieczeni rodzice bez wątpienia pokochają jej książkę "Dziecko od A do Z", które będzie nieocenionym wsparciem i odpowiedziom na wiele pytań, które młoda mama i młody tata zadają sobie każdego dnia.

  Książki autorki zostały przetłumaczone na ponad 50 języków i cieszą się ogromną popularnością w wielu krajach świata, trafiając na listy bestsellerów. Jest również założycielką ośrodka terapeutycznego The Center for Connection oraz The Play Strong Institute - miejsca, w którym doskonali się sztukę terapii i nauki poprzez zabawę. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką trzech synów. To właśnie jej prywatne doświadczenia inspirują ją do wspierania innych rodziców i skłaniania ich do wejścia na drogę świadomego rodzicielstwa.

  Ładowanie...