Xi

Chris Lowney

 (6 produktów)

Teoria poliwagalna. Przewodnik

(okładka miękka)

41,79 
Wysyłka dzisiaj

Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat.

Chris Lowney

(okładka zintegrowana)

27,69 
Wysyłka dzisiaj

Neurofizjologiczne podstawy emocji i przywiązania

(okładka miękka)

69,49 
Wysyłka dzisiaj

Stać cię na więcej. 10 nawyków dobrego życia

Chris Lowney

(okładka twarda)

20,69 
Wysyłka dzisiaj

Stać cię na więcej. Audiobook

Chris Lowney

(okładka etui kartonowe)

18,89 
Wysyłka dzisiaj

Mikrozmiany. Jak poprawić jakość życia dzięki..

(okładka miękka)

18,89 
Wysyłka dzisiaj

Chris Lowney

Chris Lowney (ur. w 1958 roku w Nowym Jorku) jest amerykańskim ekonomistą, pisarzem oraz przewodniczącym amerykańskiej organizacji zajmującej się opieką zdrowotną, Catholic Health Initiatives.

Zaraz po ukończeniu liceum Chris Lowney wstąpił do zakonu jezuitów i pozostał tam do 1983 roku. W tym czasie zdobył licencjat z historii oraz ukończył studia magisterskie z filozofii na Uniwersytecie Fordham. Po opuszczeniu zakonu Lowney podjął pracę w banku JP Morgan, gdzie zajmował się inwestycjami, a następnie został Dyrektorem Zarządzającym w Tokio oraz Singapurze i członkiem komitetu zarządzającego banku na region Azji i Pacyfiku.

Jest autorem książek dotyczących biznesu i przywództwa, wśród których szczególną popularność zyskały "Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat" oraz "Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat".

Chris Lowney aktywnie angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. Ufundował Pilgrimage for Our Children's Future, która wspiera projekty edukacyjne i zdrowotne w krajach rozwijających się. Pomagał również uruchomić Jesuit Commons-Higer Education at the Margins, która oferuje pomoc w kształceniu na poziomie uniwersyteckim w obozach uchodźców. Wymyślił i współfinansował Contempaltive Leaders in Action, program aktywizujący dla młodych przywódców, działający w siedmiu miastach USA. Jest doktorem honoris causa pięciu uniwersytetów (Gonzaga University, St. Louis University, University of Scranton, University of Great Falls oraz Marymont Manhattan University).

Ładowanie...