Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Anna Jarosz-Bilińska

 (4 produktów)

Komunikacja, emocje, relacje. Karty pracy

Anna Jarosz-Bilińska

(okładka teczka)

5/5
69,79 78,00 zł −11%
Wysyłka 24 godziny

Komiks społeczny 3. Jak się zachować w różnych miejscach?

Anna Jarosz-Bilińska

(okładka miękka)

5/5
17,99 24,00 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Trening umiejętności społecznych. Zestaw kreatywny

Anna Jarosz-Bilińska

(okładka pudełko)

5/5
169,49 195,00 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Kolorowanki z emocjami. Radość i smutek

Anna Jarosz-Bilińska

(okładka miękka)

13,59 18,00 zł −25%
Wysyłka 24 godziny

Anna Jarosz-Bilińska

Anna Jarosz-Bilińska jest psychologiem i oligofrenopedagogiem z bogatym doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Działalność zawodowa Anny Jarosz-Bilińskiej obejmuje prowadzenie warsztatów edukacyjnych oraz pisanie książek poruszających zagadnienia rozwoju kompetencji społecznych i myślenia przyczynowo-skutkowego.

Publikacje Anny Jarosz-Bilińskiej znajdują szerokie zastosowanie zarówno podczas indywidualnych sesji terapeutycznych, jak i w szkołach, np. na lekcjach wychowawczych. Publikacje mają oryginalną, angażującą formę - są wśród nich komiksy ("Komiks społeczny 2"), kolorowanki ("Kolorowanki z emocjami. Radość i smutek") czy karty pracy z ciekawymi ćwiczeniami ("Komunikacja, emocje, relacje"). Przystępny język w połączeniu z empatią i wiedzą merytoryczną autorki sprawiają, że materiały doskonale spełniają swoje zadanie, wprowadzając młodych ludzi ze sporym osobistym bagażem w arkana skomplikowanego świata społecznych zależności.

Anna Jarosz-Bilińska aktywnie interesuje się także nowymi technologiami oraz sztuczną inteligencją, ze wskazaniem na możliwości wykorzystania ich w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Autorka bierze udział w projektach tworzenia narzędzi terapeutycznych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Ładowanie...