Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Znaki drogowe i sygnalizatory - zabawki dla dzieci

 (13 produktów)

Znaki drogowe

13,99 15,39 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

Zestaw znaków drogowych

9,99 16,65 zł −40%
Wysyłka dzisiaj

Zestaw sygnalizator na baterie ze znakami

16,69 26,00 zł −36%
Wysyłka dzisiaj

Sygnalizator + znaki drogowe

15,79 24,44 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Znaki drogowe 16 cm

5/5
18,69 19,42 zł −4%
Wysyłka 3 dni robocze

Zestaw sygnalizator na baterie ze znakami

36,99 58,67 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Pakietowe podłączenie do zwrotnic

37,59 42,98 zł −13%
Wysyłka 3 dni robocze

Znaki drogowe 82cm

125,99 142,90 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

Tor skrzyżowanie 45 HO MEF228

19,99 20,99 zł −5%
Wysyłka 3 dni robocze

Zestaw farma BZES9915

30,39 35,20 zł −14%
Wysyłka 3 dni robocze

Sygnalizator

60,89 102,29 zł −40%
Wysyłka dzisiaj

Tor wyścigowy Stunt Riderz Freestyle Zone

16,99 39,32 zł −57%
Wysyłka dzisiaj

Znaki drogowe dla dzieci

Zabawa samochodzikami jest zdecydowanie jednym z ulubionych zajęć dzieci. Zazwyczaj zaczyna się dosyć wcześnie i nie nudzi się przez lata, ewentualnie zmienia się jedynie rozmiar zabawek. Znaki drogowe są świetnym uzupełnieniem posiadanej już kolekcji, a dodatkowo bardzo urozmaicają zabawę. Dzięki znakom w różnych rozmiarach można zamienić kawałek dywanu, pokój lub nawet całą przestrzeń domową w tor wyścigowy lub ulice. Wybór znaków dostępnych w ofercie sklepu jest bardzo szeroki, warto więc dobrać model do posiadanych samochodów oraz także wieku dziecka. Tutaj warto podkreślić, że młodszym dzieciom dedykowane są większe modele, głównie ze względu na ich bezpieczeństwo.

Znaki drogowe - zabawki

Ważnym aspektem uzupełnienia trasy, którą najmłodsi będą podążać swoimi pojazdami podczas zabawy, znakami drogowymi jest także wprowadzenie najprostszych zasad ruchu drogowego. Warto wpleść do zabawy podstawowe zasady poruszania się, w pierwszej kolejności z perspektywy pieszego. Starsze dzieci zdecydowanie szybciej przyswoją zasady ruchu drogowego, które będą ich obowiązywać chociażby podczas jazdy na rowerze. Pomimo dużego nacisku, który kładzie się na bezpieczeństwo zarówno pieszych i rowerzystów, należy dodatkowo u najmłodszych wykształcić szczególną ostrożność. Znaki drogowe z pewnością w tym pomogą. Ponadto dzieci uwielbiają naśladować rodziców i podczas zabawy samochodzikami z chęcią będą chcieli brać za wzór starszych i tak jak oni poruszać wyłącznie z góry podyktowanymi zasadami.

Znaki i sygnalizatory świetlne do zabawy

Oferta sklepu obejmuje produkty, na które składają się zestawy znaków oraz pojedyncze modele sygnalizatorów. Marka Plan Toys posiada w swojej ofercie zestaw w całości wykonany z naturalnego materiału - drzewa kauczukowego. Firma dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku. Oferowane przez Plan Toys znaki należą do linii PlanCity umożliwiającej budowanie realistycznych, współczesnych i pełni funkcjonalnych miast wraz z rozwiniętą siecią drogową i kolejową. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, rozwija jego umiejętności społeczne i uczy kreatywnego rozwiązywania problemów. Kolejną propozycją są znaki drogowe marki Lena, modele są o wiele większe, ich wysokość sięga 16 cm, są wyraźne i świetnie sprawdzą się jako znaki rozstawione na dużej powierzchni.

Znaki drogowe do zabawy

Oczywiście znaki drogowe będą służyły przede wszystkim do zabawy. Pozwolą opiekunom wprowadzać urozmaicenie do każdej kolejnej trasy. Znakami bowiem możemy zmieniać zasady poruszania się po drodze, możemy wprowadzać zmiany i zasadzki. Dzięki znakom można także tworzyć świetne ścieżki i jednocześnie labirynty, w których głównym zadaniem będzie dotrzeć do celu zgodnie z obowiązującym oznakowaniem. Im większa pula znaków, tym większa gwarancja, że będziemy mogli wraz z pociechą tworzyć niepowtarzalne drogi ze zróżnicowanymi zakazami i nakazami. Za pewnik można wziąć, że wymyślanie nowych dróg i pokonywanie ich ulubionym samochodem nigdy się nie znudzi.

Ładowanie...