Xi

Kategorie

   • Zegarki elektroniczne (46)

Dostępność

Zakres cenowy


Wiek

Wydawca

  Ocena

  Zegarki elektroniczne

   (46 produktów)

  Kolorowy elektroniczny zegarek z ciekawymi funkcjami to prezent, z którego ucieszy się każdy maluch. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szeroki wybór zegarków analogowych i cyfrowych dla dzieci, w tym modele z wizerunkami bohaterów popularnych bajek - Spidermana, Batmana, Świnki Peppy czy postaci Disneya.


  PEPPA PIG zegar z kukułką

  99,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zegarek Mandalorian

  25,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Zegarek analogowy na pasku Kosmos MIX

  29,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Zegarek cyfrowy Spiderman

  24,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Zegarek cyfrowy LED kotek

  23,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Dinozaurowy zegarek

  34,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Budzik z projektorem i timerem. Piłka nożna

  102,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zegarek kwarcowy. Pusheen 1 szt. Mix

  34,19 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Paw Patrol. Zegarek LED z kalendarzem

  44,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zegarek projektor Psi Patrol

  56,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zegarek projektor Mario Kart

  56,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Zegarki - zabawki o walorach edukacyjnych

  Ciekawe świata maluchy uwielbiają uczyć się nowych rzeczy i chętnie naśladują dorosłych - także pod względem używanych przez nich akcesoriów: zegarek na rękę lub zegar stawiany na blacie to gadżety, które ucieszą każde dziecko bez względu na wiek i płeć.

  Posiadanie własnego zegarka jest dla kilkulatków także okazją do nauki nowych umiejętności - odczytywania godziny z analogowych wskazówek lub cyfr na wyświetlaczu elektronicznym. Modele przeznaczone dla dzieci wyróżniają się ponadto efektownym designem i ciekawymi dodatkowymi funkcjami, które uatrakcyjniają korzystanie z zegarka.

  Zegarki cyfrowe dla dzieci - więcej niż czasomierze

  Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje różnorodne zegarki dla chłopców. Elektroniczne modele dostępne w Tantis.pl przykuwają uwagę od pierwszych chwil ze względu na atrakcyjną oprawę graficzną. Dziecko może wybrać zegarek z wizerunkiem swojego ulubionego komiksowego bohatera - Spidermana, Batmana, Myszkę Miki - a także efektowny model z grafikami dinozaurów. 

  Ciekawym rozwiązaniem są zegarki z projektorem sterowanym za pomocą obrotowego pierścienia lub przycisku, wyświetlającym dodatkowe materiały - gatunki prehistorycznych zwierząt, komiksowe ilustracje itd. Obrazki można wyświetlać w dowolnym miejscu, dlatego mały właściciel zegarka może swobodnie prezentować je kolegom lub umilać sobie czas w podróży czy poczekalni.

  Zegarki dla dziewczynek: elektroniczne i analogowe modele

  Swoich bajkowych ulubieńców na zegarkach bez trudu znajdą także dziewczynki: nasza oferta obejmuje m.in. modele z bohaterkami Disneya, Świnką Peppą czy Hello Kitty, dostosowane do upodobań dzieci w każdym wieku. Poza standardowymi zegarkami na rękę możesz zdecydować się także na kompaktowy zegar stojący z kukułką i obrotowymi wskazówkami, który zapewni kilkulatce mnóstwo frajdy i pięknie udekoruje jej pokój. Wszystkie zegarki dla dzieci dostępne w Tantis.pl zachęcają atrakcyjnymi cenami, które w połączeniu z wygodną i szybką dostawą zagwarantują Ci zadowolenie z zakupów.

  Ładowanie...