Xi

Kategorie

   • Maty do tańczenia (4)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Maty do tańczenia

   (4 produktów)

  Szukasz prezentu dla energicznego kilkulatka? Interaktywna mata taneczna z miejsca stanie się jego ulubioną zabawką! Oferujemy maty do tańczenia dla dzieci w różnym wieku, zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa, łączące wysokie walory rozrywkowe z doskonałą jakością wykonania. Zakupy w naszym sklepie nie uszczuplą Twojego budżetu, a wybrane produkty odbierzesz pod dowolnie wybranym adresem.

  Artyk. Mata taneczna E-Edu

  83,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata muzyczna Piano Łąka 80x35 cm

  52,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Mata do tańczenia mixer

  119,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Interaktywna mata do tańczenia

  116,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Mata do tańczenia dla dzieci - dlaczego warto?

  Każdy rodzic dobrze wie, ile energii drzemie w kilkuletnich dzieciach: aby znaleźć ujście rozpierającej je energii, maluchy bardzo chętnie biorą udział we wszelkiego rodzaju zabawach ruchowych. Interaktywna mata taneczna jest tu znakomitym wyborem: pląsy do wesołych melodii sprawiają dzieciom mnóstwo frajdy, a jednocześnie wspierają rozwój wielu uniwersalnych umiejętności.

  Taniec na macie rozwija koordynację ruchów, refleks i spostrzegawczość, podnosi płynność i precyzję ruchów. Odtwarzanie układów do emitowanych melodii zapoznaje dziecko z podstawami muzyki i rytmiki. Aktywna zabawa jest także wspaniałą rozrywką i zapewnia przyjemne zmęczenie, po którym maluch może w pełni się zrelaksować.

  Maty do tańczenia dla dzieci w Tantis.pl

  Asortyment naszego sklepu obejmuje produkty renomowanych producentów zabawek: Madej, Artyk, Smily Play, HH Poland i innych. Oferujemy zabawki dla różnych grup wiekowych - znajdziesz u nas zarówno maty do tańczenia dla dzieci 3 lata, jak i starszych, z bardziej skomplikowanymi układami i większą liczbą funkcji.

  Interaktywne maty taneczne przyciągają uwagę jeszcze przed rozpoczęciem ćwiczeń: zabawki wyróżniają się piękną kolorystyką i ilustracjami, nawiązującymi do motywów muzycznych, dyskotekowych czy ulubionych dziecięcych bajek. Dziecko może wybierać spośród licznych melodii i układów tanecznych, zróżnicowanych także pod względem poziomu trudności - zaczynając od najłatwiejszych i stopniowo nabierając coraz większej wprawy. Edukacyjne maty dla młodszych dzieci emitują także piosenki, odgłosy zwierząt i inne dźwięki umożliwiające zapoznanie malucha z otaczającym go światem. 

  Bardziej rozbudowane maty do tańczenia dla dzieci 5 lat i starszych wyposażone są w więcej funkcjonalności. Wybrane modele można parować z telewizorem lub laptopem, by odtwarzać wskazówki na ekranie; maty o rozbudowanych programach oferują wyzwania taneczne, tryby występów muzycznych czy gry na pianinie. Możliwości są niemal nieograniczone - a zabawa za każdym razem przednia!

  Ładowanie...