Xi

Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko

"Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko" Charlesa Whitfielda to książka, która pomogła już setkom tysięcy dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych odkryć swoje pełne życia oraz spełnione "ja".Charles Whitfield jest amerykańskim lekarzem prowadzącym prywatką praktykę specjalizującą w pomocy osobom zmagającym się z traumą z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem grup DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Nowy początek"

"Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko" Charlesa Whitfielda to książka, która pomogła już setkom tysięcy dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych odkryć swoje pełne życia oraz spełnione "ja".

Charles Whitfield jest amerykańskim lekarzem prowadzącym prywatką praktykę specjalizującą w pomocy osobom zmagającym się z traumą z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem grup DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych) oraz DDA (dorosłe dzieci alkoholików). Jest na chwilę obecną najlepiej sprzedającym się autorem, znanym z książek na temat ogólnych urazów z dzieciństwa, wykorzystywania seksualnego czy wychodzenia z uzależnień.

W książce "Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko" Whitfield wychodzi z założenia, że takie uczucia, jak niedocenianie własnych dokonań, poczucie wewnętrznej pustki i niewyjaśnionego smutku, nieumiejętność mówienia o własnych uczuciach czy nieracjonalne zachowania biorą się właśnie z dzieciństwa. Wszelkiego rodzaju dysfunkcje o takim podłożu mogą obejmować również uzależnienia od substancji, pracoholizm, skłonność do stosowania wszelkiego rodzaju przemocy, zbytnia kontrola, chłód emocjonalny, nadopiekuńczość - i oczywiście wiele innych problemów. Dziecko wychowane w takim domu wypracowuje mechanizmy przetrwania, odcina się od własnych uczuć, blokuje w sobie radość oraz spontaniczność i nakłada maskę, która z czasem zaczyna coraz bardziej uwierać. Konsekwencje traum z dzieciństwa są więc szerokie i wieloznaczne.

Książka "Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko" umożliwia poddanie się procesowi uzdrowienia, zmianę przekleństwa w dar, nauczenie się bycia dzieckiem i rozpoczęcie życia na nowo. Dr Charles Whitfield zapewnia jasne, przystępne i skuteczne wprowadzenie do podstawowych zasad uzdrowienia. Jego przełomowe opracowanie to współczesny klasyk, tak świeży i użyteczny dzisiaj, jak ponad dziesięć lat temu, kiedy zostało opublikowane po raz pierwszy.

Autor opisuje na czym polega proces ranienia, którego doświadcza tzw. Wewnętrzne Dziecko (Prawdziwe Ja) oraz pokazuje, jak odróżnić prawdziwą jaźń od fałszywej. Jego książka wnikliwie i gruntownie analizuje rozpoznawanie i leczenie bolesnych skutków dziecięcej traumy. "Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko" udowadnia, że nawiązując relację ze swoim Wewnętrznym dzieckiem, możemy uwolnić się od cierpienia i wszystkiego, co nas blokuje. Dzięki konfrontacji z własnymi uczuciami oraz tym, co skrywamy wewnątrz, możemy zacząć żyć pełnią życia. Niniejsza książka podpowiada, jak to zrobić.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2991882
Tytuł
Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
248
Data premiery
2021-04-14
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
204 x 143
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.35
Długość
205
Głębokość
142
Wysokość
8
Nasza cena
26,59 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
4 recenzje
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Julita A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-28
  Prawdę mówiac kupiłam bo z ciekawości. Poczułam że opis może pasować do mnie i mojego dzieciństwa chociaż o tym za bardzo nie wiedziała. Książka wprowadziła mnie w temat i dokładnie wszystko wyjaśniła. Co robić, czemu taka jestem i wiele więcej. Zdecydowałam się, że może pójdę też ze specjalistą porozmawiać. Oj warto czytać jednak takie książki bo a nóż człowiek się dowie czegoś o samym sobie o czym wcześniej kompletnie nie wiedział.
 • Patrycja C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-27
  Książka skierowana dla osób, które z różnych przyczyn nie miały "prawdziwego dzieciństwa". Pomaga uporać się po części z demonami przeszłości i zrozumieć lepiej siebie. Oczywiście ja jestem zdania ze taka książka to tylko dodatek dla większego wsparcia którego takie osoby powinny szukać. No ale książka fajna. Mi się podobała, bo przede wszystkim ktoś w końcu porządnie się za temat zabrał. Polecam tym którzy potrzebują.
 • Iwona R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-22
  Na początku ksiażki nie wiedziałam czy mogę na niej polegać w pełni. Bałam się, ze będzie to niewypał. Całe szczęście okazało się kompletnie inaczej. Książka pokazuje jak zaakceptować to wewnętrzne dziecko i pozwolić mu przejąć kontrolę. Pokazuje, ze trzeba dać mu możliwość doświadczenia wielu rzeczy i po prostu pozwolić mu zamienić się w dorosłego. Oczywiście wymaga to tez dużo pracy własnej, ale ta lektura w tym pomaga.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
0,00 zł
2991882
Ładowanie...