Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Charles L. Whitfield

 (1 produktów)

Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko

Charles L. Whitfield

(okładka miękka)

5/5
26,39 39,90 zł −34%
Wysyłka 24 godziny

Charles L. Whitfield

Charles L. Whitfiled to ceniony amerykański psychoterapeuta, który zajmuje się przede wszystkim pomocą dzieciom oraz dorosłym, którzy chcą poradzić sobie z traumą z dzieciństwa jak wykorzystywanie seksualne, przemoc, alkoholizm rodziców i inne przejawy wychowywania się w dysfunkcyjnej rodzinie, które mają wpływ na kształtowanie się całego przyszłego życia osoby, którą to dotknęło. Whitfield jest również wykładowcą na Uniwersytecie Rutgers oraz autorem licznych artykułów oraz kilkunastu książek.

Na gruncie swoich badań opublikował ciesząca się ogromną popularnością książkę "Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko. Wsparcie dla DDA i DDD", która przyniosła mu międzynarodowy rozgłos i została przetłumaczona na wiele języków. Autor nie tylko skłania do refleksji nad ogromnym wpływem dzieciństwa na kolejne etapy życia, ale również zachęca do stanięcia twarzą w twarz ze swoim wewnętrznym dzieckiem i wejścia na drogę uzdrowienia. Choć pierwsze wydanie książki miało miejsce ponad dekadę temu, treść wciąż nie traci na aktualności, a prosty język sprawia, że zawarte w niej rozważania będą przystępne i zrozumiałe dla każdego.

Autor wciąż czynnie pracuje jako terapeuta, prowadząc prywatną praktykę, w której pomaga ludziom przepracowywać ich traumy z dzieciństwa oraz powiązane z nimi zaburzenia.

Ładowanie...