Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Nowy początek

 (5 produktów)

Wsparcie dla dorosłych córek narcystycznych matek

(okładka miękka)

Nowy początek

31,69 44,90 zł −29%
Wysyłka 24 godziny

Jak uwolnić się od ciężaru dysfunkcyjnej rodziny. Wsparcie dla dorosłych dzieci z trudnych domów

(okładka miękka)

Nowy początek

29,19 44,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Wsparcie dla dorosłych synów z dysfunkcyjnych domów i ich bliskich. Dla DDA i DDD

(okładka miękka)

Nowy początek

33,99 49,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko

(okładka miękka)

Nowy początek

26,09 39,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Wsparcie dla dorosłych dzieci alkoholików

(okładka miękka)

Nowy początek

23,39 34,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Nowy początek

Seria „Nowy początek" wskazuje na bardzo ważny aspekt naszego życia. Każdy człowiek na swój sposób zmaga się ze swoją przeszłością. Nie zależy od nas w jakiej rodzinie się urodzimy, w którym roku, w jakim miejscu ani ile będziemy mieć rodzeństwa. Nie oznacza to jednak, że te wszystkie okoliczności (na które wpływu nie mamy) są dla nas obojętne. Wręcz przeciwnie. Każde, nawet najwcześniejsze doświadczenie, może być traumatyczne. To, co dla jednej osoby będzie tylko niemiłym wspomnieniem, dla innej może być zniewoleniem, z którym będzie się zmagać do końca życia. Oczywiście, możemy wypierać znaczenie wcześniejszych doświadczeń na współczesną codzienność. Czy jednak takie podejście nie zahamuje naszego rozwoju? Nie zablokuje drzemiącego w każdym człowieku potencjału?

Seria „Nowy początek" skłania do refleksji i porusza. Udowadnia, ze nigdy nie jest za późno na zmianę i nawet będąc w dojrzałym wieku jesteśmy w stanie przepracować tkwiące w nas blokady. Każdy kolejny dzień jest początkiem czegoś nowego i nie warto go marnować na dokładanie sobie niepotrzebnych zmartwień czy trosk.

W serii „Nowy początek" bardzo ważną pozycją jest publikacja „Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików" autorstwa Roberta J. Ackermana. Osoby zmagające się z tytułowym syndromem DDA - Dorosłych Dzieci Alkoholików odznaczają się szczególnymi cechami. Zapominają o swoich potrzebach, chcąc za wszelką cenę zadowolić innych, przeżywają mnóstwo lęków, nie potrafią czerpać radości z życia, z łatwością wchodzą w toksyczne relacje i trudno radzą sobie z emocjami. Nie jest proste z bagażem raniących nas doświadczeń wejść w dorosłość i być szczęśliwym. Najważniejsze jednak, że uzdrowienie przeszłości jest możliwe! Proces ten jest skomplikowany, ale przykłady wielu kobiet, które oswoiły syndrom DDA udowadniają, że warto podjąć ten trud - zrozumieć swoją sytuację, zaakceptować ją i rozpocząć nowe życie!

Ładowanie...