Xi
 » Książki  » Fantastyka  » Fantasy

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Pani Jeziora. Wiedźmin. Tom 7
5/5
39,49 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
113,57 zł

"Pani Jeziora" to ostatni tom opowieści o losach wiedźmina Geralta. Czy uda mu się spotkać miłość życia w czasach, gdy świat ludzi, elfów i krasnoludów czeka niszczycielska wojna zapowiadana przez straszliwą przepowiednię?

Cirilla dostaje się do władanego przez królestwa Ludu Olch, po którym jej przewodnikiem staje się elf Avallac'h, a w tym samym czasie Geralt wraz z towarzyszami docierają do księstwa Toussaint. Tym czasem w dalekim świecie toczy się wojna pomiędzy armiami Temerii i Redanii przeciwko wojsko Cesarstwa – ze zmiennymi skutkami.

Znowu wojna wkracza w świat ludzi, którzy chcą po prostu żyć własnym życiem i nie pozwala im zapomnieć, że kreują świat swoimi działaniami – czy też ich zaniechaniem. Magia, wojna i własne pragnienia przeplatają się w tym ostatnim tomie Sagi o Wiedźminie, czyniąc "Panią Jeziora" jedną z najbardziej wyczekiwanych książek na polskim rynku fantastycznym.

Wspaniałe zwieńczenie sagi o wiedźminie przynosi odpowiedzi na pytania, które zadawali sobie czytelnicy w czasie wszystkich poprzednich tomów. Jak potoczy się historia Geralta, Ciri i Yennefer? Niezapomniane wrażenia, które przynoszą przygody bohaterów w końcu zmierzają do końca – czas rozwikłać wszystkie zagadki. To książka, którą czyta się z zapartym tchem, a jednocześnie z poczuciem żalu, że ta wspaniała, wielowątkowa saga właśnie dobiega końca.

Niesamowita dynamika akcji, potoczysty język, jakim opisywane są przygody protagonistów sprawiają, że książkę czyta się z zapartym tchem. Potwierdzają to wielotysięczne nakłady w Polsce i innych krajach – książka została przetłumaczona m.in. na angielski, rosyjski, niemiecki, francuski czy chiński.

Andrzej Sapkowski – urodzony w 1948 roku w Łodzi polski pisarz fantasy, jeden z najczęściej tłumaczonych i najbardziej rozpoznawalnych polskich autorów fantastyki. Jest zdobywcą licznych nagród, m.in. Nagrody im. Janusza Zajdla, Paszportu Polityki czy World Fantasy Award. Oprócz Sagi o Wiedźminie jest autorem wielu innych książek i opowiadań, m.in. Trylogii Husyckiej. Na podstawie opowieści o wiedźminie Geralcie powstały komiksy, adaptacje filmowe i telewizyjne, a także słynne na całym świecie gry komputerowe, wyprodukowane przez CD Projekt.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Artur A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Miłość, walka i klasyczny świat fantasy przepełniony niezwykłymi stworzeniami oraz straszliwymi potworami. Coś dla wszystkich fanów gatunku.

Oskar M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 09-08-2020 | Recenzja zweryfikowana
Wyjątkowa książka Andrzeja Sapkowskiego, której nikomu nie trzeba przedstawiać, a która na zawsze zapisała się w historii literatury.

Mateusz M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 20-07-2020 | Recenzja zweryfikowana
Kolejna obowiązkowa pozycja dla fanów Geralta, pełna niesamowitych intryg, przygód i potworów. Absolutnie klasyczne dzieło.

Robert B.

Klient zweryfikowany

5/5
| 18-11-2017 | Recenzja zweryfikowana
Jestem obsesyjnym fanem sagi wiedźmińskiej wiec co do treści moja opinia była by bardzo subiektywna. Natomiast co do księgarni i całego procesu. Od wyszukania pozycji po doręczenie, to istny profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

468811
Ładowanie...