W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem (Ann Bailey) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem

Ann Bailey, Joseph Ciarrochi, Louise Hayes

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: GWP
Liczba stron: 168

Kup w zestawie:

W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem
5/5
42,39 zł 49,90 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
145,80 zł
122,77 zł
oszczędzasz 23,03 zł (16%)
-15%

49,90 zł

42,39 zł

oszczędzasz 7,51 zł (15%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Zapoznaj się z jedną z najlepszych książek samopomocowych na rynku wydawniczym! "W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem" to poradnik, który nawiązuje do najnowszych badań naukowych, a przy tym przekazuje czytelnikom wiele praktycznych wskazówek. Louise Hayes, Ann Bailey i Joseph Ciarrochi podejmują współpracę, by nieść pomoc młodym ludziom. Znajdziesz tu proste ćwiczenia oraz wiele ciekawych porad, ułatwiających zmagania z problemami współczesnej młodzieży. Lekka stylistyka tej książki sprawia, ze jest wprost idealna dla młodych czytelników.

"W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem" to publikacja ułatwiająca rozwój najważniejszych umiejętności, dzięki którym można okiełznać trudne emocje. Autorzy pomagają osobom zmagającym się z brakiem wiary w siebie i odczuwającym często przytłaczające napięcie, wstyd, lęk oraz gniew. Młodzi ludzie muszą wiedzieć, że z tymi problemami nie zostają sami. Porady zebrane przez autorów mają za zadanie pomóc młodzieży przejść przez trudny etap życia. Odkryj, na czym polega terapia akceptacji i zaangażowania!

Autorzy nawiązują do nowoczesnej metody terapeutycznej, która uczy, w jaki sposób rozpoznawać swoje emocje i być bardziej uważnym człowiekiem. To nauka akceptacji siebie oraz trening rozważnego radzenia sobie z problemami. Ten poradnik w przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze założenia terapii akceptacji i zaangażowania oraz jest znakomitym źródłem wiedzy, które warto polecić młodzieży, rodzicom, nauczycielom, terapeutom i psychologom. To trening przezwyciężania życiowych problemów, zwłaszcza tych związanych z dojrzewaniem. Pomaga w skupianiu uwagi nie na wadach, a raczej na mocnych stronach osobowości człowieka.

Prezentowany poradnik pomaga w budowaniu pewności siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. To świetny sposób, by ułatwić młodym osobom zmagania z codziennymi wyzwaniami. Dzięki poradom przygotowanym przez autorów młodzi czytelnicy zaczynają sami rozwiązywać swoje problemy. Odnajdują wartości, które są dla nich najważniejsze w życiu. Zebrane tu porady nie rozkazują młodym ludziom, a zamiast tego uczą niezależności oraz tworzenia własnych sposobów pokonywania życiowych wyzwań. Korzystając z przygotowanych przez autorów wskazówek, młody czytelnik może odkryć w sobie mądrość, jakiej nigdy nie spodziewał się znaleźć!

Autorami tego poradnika są znani psycholodzy, pracownicy naukowi i mówcy motywacyjni, którzy łączą siły, by pomóc młodemu czytelnikowi w odkryciu wyjątkowości jego życia oraz wspaniałych cech charakteru. Badacze specjalizują się w treningu uważności i psychologii pozytywnej. Ich wykłady, prezentacje oraz książki zdobyły dużą popularność na całym świecie. Autorzy pomagają odbiorcom w rozwijaniu wytrzymałości psychicznej.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3229821
Tytuł W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem
Autor Ann Bailey, Joseph Ciarrochi, Louise Hayes
Wydawnictwo GWP
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 168
Data premiery 2022-03-02
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 235 x 155
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.28
Cena detaliczna 49,90 zł
Nasza cena 42,39 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Michalina E.

5/5
| 02-11-2022
Książkę „W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem” kupiłam mojemu synowi za rada koleżanki z pracy. Naprawdę moim zdaniem to must have dla każdego dziecka, nie tylko dla takiego, które mógłoby się wydawać że nie ma żadnych problemów ze zdrowiem psychicznym. Super napisana, w ciekawy sposób, do tego z piękną szatą graficzną i w dobrej cenie. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić z całego serca.

Wiktoria D.

5/5
| 26-10-2022
Książek takich jak „W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem” powinno być zdecydowanie więcej na rynku, W dzisiejszych czasach młodzież zmaga się z bardzo trudnymi kwestiami, wszystko moim zdaniem za sprawą internetu i właśnie dzięki tej pozycji ci młodzi ludzie będą mogli nauczyć się jak rozwiązywać swoje problemu. Moim zdaniem must have nie tylko dla młodych ale także dla rodziców. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Sara D.

5/5
| 23-10-2022
W pułapce myśli. Dla nastolatków. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem  to jedna z lepszych książek jakie mogłam kupić mojemu synkowi. Super napisana, ciekawa i przede wszystkim bardzo pouczająca. Szkoda, ze za moiich czasów dzieciństwa nie było takich fajnych pozycji jak ta. No ale dobrze, ze dzieciaki teraz mają takie możliwości. Polecam bardzo mocno. Tym bardziej, ze cena bardzo atrakcyjna.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
29. listopada, wt. — 30. listopada, śr.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
30. listopada, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29. listopada, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...