Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Louise Hayes

   (4 produktów)

  Louise Hayes

  Dr Louise Hayes jest australijskim psychologiem klinicznym, doktorem psychologi, pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Melbourne oraz członkiem Kolegium Psychologów Klinicznych APS. Specjalizuje się w terapii ACT (ang. acceptance and commitment therapy - terapia akceptacji i zaangażowania). W wolnym czasie najchętniej podróżuje w Himalaje, gdzie oddaje się praktykom mindfulness.

  We współpracy z Josephem Ciarrochim i Ann Bailey Louise Hayes wydała dwa bestsellerowe poradniki psychologiczne dla nastolatków: "W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem" oraz "Trudny czas dojrzewania". Treść publikacji odwołuje się do modelu pracy z młodzieżą DNA-V i najnowszej wiedzy naukowej na temat procesów adolescencji, a także psychologii pozytywnej i elementów terapii ACT. Hayes wykorzystała w nich także autentyczne przykłady z życia swoich pacjentów, z którymi zetknęła się w trakcie własnej praktyki zawodowej.

  Twórczość Louise Hayes wyróżnia się ponadto lekkim, przystępnym stylem, pełnym ciepła i życzliwości. Empatyczny stosunek do młodych ludzi stojących wobec przełomowego, naszpikowanego trudnościami etapu życia przysporzył jej wiele uznania wśród czytelników i przyczynił się do jej wielkiego sukcesu autorskiego.

  Ładowanie...