Xi
 » Zabawki  » Pojazdy i kolejki  » Pojazdy rolnicze
cofnij do Pojazdy rolnicze

Kategorie

    • Traktory (489)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Traktory dla dzieci

   (489 produktów)

  W kategorii traktory dla dzieci znajdują się zarówno proste modele traktorów dla najmłodszych, jak i bardziej zaawansowane zestawy z przyczepami i akcesoriami, które pozwolą stworzyć własną farmę czy gospodarstwo. Marki takie jak Bruder, Siku, czy TOMY oferują różnorodne zabawkowe traktory, które wciągną dzieci w świat motoryzacji i rolnictwa. Traktory zabawki te nie tylko zapewniają dzieciom rozrywkę, ale także rozwijają ich wyobraźnię i umiejętności manualne.

  Traktor farmer. Jeździ, gra, rymuje

  139,00 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor John Deere z prasą

  33,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor Deutz-Fahr TTV 7250

  21,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor Zielony. Chwytak do siana

  55,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor z przyczepą

  31,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Ładowarka czołowa 03000

  65,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Akcesoria do załadunku

  50,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Puzzle 100. John Deere Traktor

  37,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Przyczepa Lena

  36,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor zdalnie sterowany 1:24

  84,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Kultywator talerzowy Lemken Smaragd

  61,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Zgrabiarka pokosowa Krone

  118,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Rozsiewacz nawozów Amazone ZA-M MAX

  55,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor z przyczepka i dźwiękiem

  16,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor ze spryskiwaczem upraw

  31,59 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor z przyczepą

  31,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Silos zbożowy. Siku Farmer. S5602

  64,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor z przyczepą. Siku Super

  107,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor New Holland. Siku Farmer

  59,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Massey Ferguson 8740S BBURAGO

  26,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Akcesoria magazynowe

  77,69 
  Wysyłka 24 godziny

  TOMY Britains John Deere 8R 410 43288

  230,49 
  Wysyłka 24 godziny

  Gigant Traktor 66000

  156,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Lena Gigant Traktor z przyczepką i spychem

  113,79 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor niebieski

  152,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Koparka 63 cm

  100,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Pług obracalny Lemken

  49,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktor z leśną przyczepą

  31,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Traktory dla dzieci

  Traktory to zdecydowanie ulubione pojazdy młodych fanów motoryzacji. Od zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie, także dlatego, że coraz rzadziej mamy możliwość przyjrzeć się im z bliska, zwłaszcza kiedy mieszkamy w mieście. Te duże, złożone pojazdy mogące pełnić tak wiele funkcji stanowią marzenie każdego dziecka, dlatego także oferta sklepu obejmuje ponad 300 różnych modeli, w tym również akcesoriów, którymi można uzupełniać posiadane zestawy.

  Traktor zabawka dla najmłodszych

  Dla mniejszych dzieci w ofercie znajdą się traktory wyposażone w mniej skomplikowanych elementów. Ich kształty są bardziej zaokrąglone, a wymiary poszczególnych ogniw są dopasowane do malutkiej dłoni. Przykładem takiej serii jest traktor Johnny marki TOMY, pojazd wzorowany jest na modelu John Deere. Niektóre zestawy składają się z osobnych części, więc przed maluchem stoi dodatkowe wyzwanie czyli samodzielne złożenie pojazdu. Sam traktor Johnny, pomimo że jest pojazdem, wygląda niezwykle sympatycznie. Dzięki dodaniu twarzy, która go ożywia, w większym stopniu przypomina postać z bajki. Niektóre z mniejszych modeli same jeżdżą, inne posiadają funkcję latarki, a inne święcące się koła - wszystkie te dodatki sprawiają, że jest to jeszcze bardziej przyciągająca uwagę zabawką, która gwarantuje długie godziny superzabawy.

  Traktor z przyczepą dla dzieci

  Dla szukających bardziej złożonych zestawów dla starszych pociech, szeroki wachlarz propozycji przygotowała marka BRUDER. W jej ofercie znajdą się nie tylko różne modele traktorów, lecz także ogrom dodatków. Asortyment obejmuje niemalże każdy sprzęt wykorzystywany w gospodarstwach, a także figurki pracowników takiego kompleksu. Dostępne modele traktorów to między innymi: John Deere, Claas Axion, New Holland, czy Deuz Agrotron. Spośród dodatkowego sprzętu w ofercie sklepu znajdziemy: kosiarki, prasę do słomy, walec, pług, taśmociąg, przyczepy, palety, bele siana, w zasadzie wszystko, co niezbędne, aby w zaciszu domowym zbudować małą farmę.

  Zabawkowe traktory, farmy, gospodarstwa

  Podobną ofertę do powyższej posiada także marka Siku. Kładzie ona jednak nieco większy nacisk na działanie związane z obróbką drewna, a nie tylko samym prowadzeniem farmy. Traktory tej marki są nieco mniejsze i bardziej opływowe w kształtach, także odwzorowują popularne na całym świecie modele. W tej grupie pojazdów znajdziemy: traktor z rębakiem, chwytakiem do drewna, przenośnikiem, przyczepę z dźwigiem do drewna czy zestawy, z których możemy zbudować cały las. Ten cykl również charakteryzuje się dokładnym odwzorowaniem realnych pojazdów, zabawki nie są pozbawione istotnych detali, które wykonano z metalu lub wytrzymałego plastiku.

  Traktor - zabawka wielofunkcyjna

  Tego typu zabawkowe pojazdy dają wiele różnych możliwości zabawy. Mogą oczywiście służyć do rozwijania pasji motoryzacyjnych lub odtwarzania scen rodem z prawdziwej, prężnie działającej farmy, nie zapominajmy jednak, że wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Przewiezienie maskotek, lalek, figurek czy słodyczy? Traktor idealnie się do tego sprawdzi. Podobnie jak podczas zabawy w piaskownicy czy pomocy podczas prac w ogrodowych. To zdecydowanie zabawka wielofunkcyjna i wielowymiarowa, dzięki której można zaangażować malucha do różnych aktywności. Nie można zapomnieć, że zabawa tak świetnie wykonanymi pojazdami może być niezłą frajdą także dla dorosłych. Bez wyrzutów sumienia, wspólnie, w rodzinnym gronie możemy spędzić długie godziny na przewożeniu, przeładowywaniu i przenoszeniu przy pomocy ulubionego traktora.

  Ładowanie...