Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1
Julia Quinn, urodzona w 1970 roku bestsellerowa pisarka romansów historycznych, opublikowała pierwszą część serii Bridgertonowie w roku 2000.W książce "Mój książę" fabuła obraca się wokół Daphne Bridgerton - uroczej i inteligentnej młodej damy, która jednak - z jakiegoś powodu - nie doczekała się jeszcze roju zalotników, a okoliczny panowie traktują ją bardziej jako przyjaciółkę niż obiekt westchnCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Zysk i S-ka
- Serie: Bridgertonowie
- Data premiery: 2022-05-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 480
- Wymiary: 205 x 140
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3248165
Tytuł
Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1
Autorzy
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
480
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2022-05-04
Rok wydania
2022
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
205 x 140
Waga
0.51 kg
Wysokość
140 mm
Długość
205 mm
Głębokość
36 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Symbol produktu:
9788382026207
Opinie i recenzje książki Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1
5,0/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Anna R. Klient niezweryfikowany2022-05-23Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









