Podstawy patomorfologii
Książka prezentuje skondensowany przegląd wiedzy na temat patogenezy (mechanizmów powstawania) chorób, ich zasadniczych objawów i charakteryzujących je makro- oraz mikroskopowych zmian morfologicznych. Czytelnik znajdzie tu wyjaśnienie najważniejszych pojęć dotyczących patologii, a wnikliwa lektura pozwala zrozumieć podstawowe zagadnienia patologii komórki, patologii schorzeń zapalnych, autoagresyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
- Data premiery: 2012-04-19
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 181
- Wymiary: 240 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
802919
Tytuł
Podstawy patomorfologii
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
181
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2012-04-19
Rok wydania
2012
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
240 x 170
Waga
0.33 kg
Wysokość
170 mm
Długość
170 mm
Głębokość
240 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
33,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Podstawy patomorfologii” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









