Xi

Pandemia kłamstw

 „Pandemia kłamstwa” (autorzy: Kent Heckenlively, Judy Mikovits) to warta uwagi pozycja na rynku wydawniczym. Budziła liczne kontrowersje już na etapie jej zapowiedzi. Film, który informował, że taka książka zostanie wydana był najczęściej blokowanym video na społecznościowych serwisach podczas pandemii Covid-19.Judy Mikovits jest amerykańską badaczką naukową, która nie boi się prawdy, co udoCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Data premiery: 2022-03-23
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 352
 • Wymiary: 206 x 149

 „Pandemia kłamstwa” (autorzy: Kent Heckenlively, Judy Mikovits) to warta uwagi pozycja na rynku wydawniczym. Budziła liczne kontrowersje już na etapie jej zapowiedzi. Film, który informował, że taka książka zostanie wydana był najczęściej blokowanym video na społecznościowych serwisach podczas pandemii Covid-19.

Judy Mikovits jest amerykańską badaczką naukową, która nie boi się prawdy, co udowadniała wcześniej wiele razy. Znana jest jej praca doktorska, która zmieniła metodę leczenia HIV/AIDS. Wchodziła w skład grupy naukowców, którzy sprawili, że choroba uznawana za śmiertelną okazała się być możliwa do opanowania. Pomogła wielu milionom ludzi, w tym słynnemu koszykarzowi – Magicowi Johnsonowi.  Drugie ważne odkrycie w jej życiu dotyczyło wirusologii (Judy Mikovits odkryła nową rodzinę ludzkich retrowirusów). Później niestety była już tylko uciszana.

Mówiła o nadużyciach w badaniach nad wirusami i szczepieniami. Przyznała, że gdyby jeden zespół badaczy nie opóźniał publikacji wyników badań, to nie doszłoby do epidemii AIDS w Afryce. Udowodniła również w swoich pracach, że fakt wykorzystywania zwierzęcej tkanki w badaniach nad szczepionkami i lekami sprzyja rozwojowi plagi chorób przewlekłych.  Według autorki żyjemy w czasach, gdy zaufanie do badaczy naukowych słabnie, a leczenie chorób czy metody badań dostosowywane są do interesów polityków i wielkich koncernów farmaceutycznych.

„Pandemię kłamstwa” mimo, że pod względem gatunkowym należy do literatury faktu, czyta się jak najlepszy thriller medyczny. Książka jest źródłem cennych informacji naukowych, ale jednocześnie autorka unika mentorskiego tonu.

Fałszowanie badań naukowych, manipulowanie wynikami (również w skali globalnej) są faktami, które budzą trwogę. Niezawisłość nauki zostaje podważona. Okazuje się, że ważniejsze od niezależnych badań są cele miliarderów, polityków, właścicieli farmaceutycznych koncernów.

Judy Mikovits formułuje tezę, że dla wielu pieniądze są ważniejsze niż ludzkie zdrowie i życie. To smutne twierdzenie jest poparte licznymi przykładami. Ogromna wiedza autorki i jej bogate doświadczenie zawodowe stanowią duży walor "Pandemii kłamstwa".

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3232903
Tytuł
Pandemia kłamstw
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
352
Data premiery
2022-03-23
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
206 x 149
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.34
Długość
206
Głębokość
206
Wysokość
149
Nasza cena
26,49 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Pandemia kłamstw” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł
3232903
Ładowanie...