Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Kent Heckenlively

   (2 produktów)

  Pandemia kłamstw

  (okładka miękka)

  26,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Pandemia kłamstw

  (okładka miękka)

  26,29 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Kent Heckenlively

  Kent Heckenlively to amerykański profesor i nauczyciel nauk ścisłych, były prawnik i pisarz. Podczas studiów pracował dla amerykańskiego senatora Pete'a Wilsona, a na studiach prawniczych był pisarzem i redaktorem szkolnego przeglądu prawniczego.

  W swoich książkach przybliża czytelnikom tematykę medyczną, krytycznie przygląda się bieżącym działaniom organizacji nadzorujących i opiniujących zwłaszcza w kwestii chorób zakaźnych i COVID-19. Jawnie pisze o korupcji i lobby firm farmaceutycznych.

  Heckenlively jest także redaktorem-założycielem internetowego dziennika poświęconego autyzmowi "Age of Autism", którego celem jest podnoszenie świadomości dotyczącej choroby. Inspirowany chorobą córki napisał także książkę o autyzmie: "PLAGUE: One Scientist's Intrepid Search for the Truth about Human Retroviruses and Chronic Fatigue Syndrome (Me/Cfs), Autism, and Other Diseases".

  Razem Judy Mikovits, amerykańską badaczką naukową, napisał bestsellerową książkę o nadużyciach w badaniach nad wirusami i szczepieniami. "Pandemia kłamstw" to książka z wielu względów kontrowersyjna. To szokujące doniesienia ze świata medycyny, któremu wciąż zbyt blisko do polityki i pieniędzy właścicieli farmaceutycznych koncernów. Książka ukazała się na rynku polskim w 2020 roku.

  Razem z żoną i dwójką dzieci mieszka w Karolinie Północnej.

  Ładowanie...