Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Kent Heckenlively

 (1 produktów)

Pandemia kłamstw

(okładka miękka)

5/5
24,45 39,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Kent Heckenlively

Kent Heckenlively to amerykański profesor i nauczyciel nauk ścisłych, były prawnik i pisarz. Podczas studiów pracował dla amerykańskiego senatora Pete'a Wilsona, a na studiach prawniczych był pisarzem i redaktorem szkolnego przeglądu prawniczego.

W swoich książkach przybliża czytelnikom tematykę medyczną, krytycznie przygląda się bieżącym działaniom organizacji nadzorujących i opiniujących zwłaszcza w kwestii chorób zakaźnych i COVID-19. Jawnie pisze o korupcji i lobby firm farmaceutycznych.

Heckenlively jest także redaktorem-założycielem internetowego dziennika poświęconego autyzmowi "Age of Autism", którego celem jest podnoszenie świadomości dotyczącej choroby. Inspirowany chorobą córki napisał także książkę o autyzmie: "PLAGUE: One Scientist's Intrepid Search for the Truth about Human Retroviruses and Chronic Fatigue Syndrome (Me/Cfs), Autism, and Other Diseases".

Razem Judy Mikovits, amerykańską badaczką naukową, napisał bestsellerową książkę o nadużyciach w badaniach nad wirusami i szczepieniami. "Pandemia kłamstw" to książka z wielu względów kontrowersyjna. To szokujące doniesienia ze świata medycyny, któremu wciąż zbyt blisko do polityki i pieniędzy właścicieli farmaceutycznych koncernów. Książka ukazała się na rynku polskim w 2020 roku.

Razem z żoną i dwójką dzieci mieszka w Karolinie Północnej.

Ładowanie...