Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Viridia AB

 (23 produktów)
?

Szczeniak. Wychowanie w bliskości

(okładka twarda)

51,39 
Wysyłka dzisiaj

Architektura krajobrazu. Rośliny ozdobne. Część 5

(okładka miękka)

52,59 
Wysyłka dzisiaj

Architektura krajobrazu. Część 9

(okładka miękka)

52,59 
Wysyłka dzisiaj

Architektura krajobrazu. Rośliny ozdobne. Część 6

(okładka miękka)

52,59 
Wysyłka dzisiaj

Florystyka ślubna

(okładka twarda)

56,49 
Wysyłka dzisiaj

Jak to ugryźć? Czyli pies w domu w.2020

(okładka miękka)

13,39 
Wysyłka dzisiaj

Rolnictwo, część 5. Produkcja roślinna

(okładka miękka)

40,59 
Wysyłka dzisiaj

Miód. Smaki z mojego ogrodu

(okładka miękka)

8,09 
Wysyłka dzisiaj

Zdrowy ogód - wolny od chemii

(okładka zintegrowana)

27,89 
Wysyłka dzisiaj

Viridia AB

Wydawnictwo Viridia AB to firma, która rozpoczęła swoją działalność 1 lipca 2019 roku, poprzez przejęcie części oferty wydawniczej Hortpress Sp. z o.o. Swoją siedzibę ma w Warszawie na ulicy Krakowskiej, na czele oficyny stoi Prezes Zarządu - Tomasz Majchrowski.

Znaczną część oferty wydawniczej stanowią książki z zakresu ogrodnictwa, pielęgnacji roślin i hodowli zwierząt. Jest to pewnego rodzaju specjalistyczna literatura, skierowana m.in. do architektów, uczniów szkół rolniczych i ogrodniczych, a także studentów kierunków związanych z architekturą krajobrazu, weterynarią czy szeroko pojętym rolnictwem. Jednak wśród książek wydawnictwa Viridia AB można znaleźć poradniki, które będą doskonałą bazą dla ogrodników i pasjonatów - amatorów przyrody, którzy chcą znaleźć wskazówki jak zadbać o swój ogród.

Seria zatytułowana Architektura krajobrazu jest świetną bazą dla początkujących ogrodników, ale także dla tych, którzy poszukują inspiracji ogrodowych i chcą ulepszyć swoje ogrody lub zupełnie je zmienić.

Liczne podręczniki i zbiory zadań oferowane przez Viridia AB pomogą zdać egzaminy zawodowe uczniom szkół rolniczych i ogrodowych, ale przede wszystkim zaopatrzą ich w niezbędną w pracy wiedzę.

Materiały przygotowane przez wydawnictwo Viridia AB to nie tylko zbiór poradników i podręczników, ale także zeszyty ćwiczeń skierowane do najmłodszych. Otwórz oczy na dźwięki z Bugim to kreatywny zeszyt przewidziany dla dzieci w wieku 4-7 lat. Uczy kreatywnego myślenia, ale także wrażliwości na otaczający świat przyrody, ekologię, emocje swoje oraz innych ludzi. W pakiecie znajdują się ćwiczenia słuchowe i manualne, np. makiety do konstrukcji miast i mieszkań, dzięki temu dziecko może rozwijać swój zmysł estetyczny i dowolnie projektować otoczenie.

Książki wydawnictwa Viridia AB to także specjalistyczna literatura poświęcona, m. in. florystyce ślubnej. Ta literatura powstaje dzięki zaangażowaniu i współpracy autorytetów z dziedziny florystyki, w niej pojawiają się liczne wskazówki, opatrzone fotografiami, jak należy komponować bukiety i aranżacje ślubne.

Viridia AB oferuje również poradniki z różnych dziedzin życia pod nazwą Chcę Robię Mam! to z nich czytelnik może dowiedzieć się jak samodzielnie zrobić las w słoiku lub jak wyhodować owoce na balkonie.

Ładowanie...