Xi
 » Rozmawiaj.MY
cofnij do Gry

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Rozmawiaj.MY

 (1 produktów)

Związki. RozmawiajMy

149,99 
Wysyłka 24 godziny

Rozmawiaj.MY

Rozmawiaj.MY to wydawca gier towarzyskich, których podstawowym zadaniem jest pogłębianie relacji międzyludzkich. Prosta rozgrywka ma zachęcać gracza do rozmów na różne tematy, a przy okazji wzmacniać poczucie bliskości. Gra pomaga w prowadzeniu szczerej rozmowy, ułatwiając znalezienie ciekawego tematu, a także zadanie trafnych pytań. Wydawca oferuje gry dla par, przyjaciół lub rodziny. Obecnie tworzone są wersje polskie i zagraniczne, ponieważ wydawnictwo chce trafiać nawet do graczy z całego świata!

W pięknym pudełku znajduje się prosta gra karciana, której zasady można szybko wytłumaczyć nowym graczom. Wydawnictwo Rozmawiaj.MY tworzy gry, współpracując z psychologami. Dzięki temu powstają produkty zapewniające głęboką komunikację. Zadając ciekawe pytania podczas rozgrywki, gracze poznają swoje upodobania, poglądy i charaktery. W tej wyjątkowej grze wszyscy będą zwycięzcami. Natomiast nagrodą jest czas spędzony razem w miłym nastroju, dzięki któremu różni ludzie mogą bardzo się do siebie zbliżyć! Wystarczy otworzyć nieduże pudełko, przeczytać bardzo krótkie zasady, a następnie zacząć pełną radości rozgrywkę z rodziną lub znajomymi.

Dzięki inspirującym pytaniom z kart porozmawiacie o rzeczach naprawdę ważnych. Dowiecie się więcej o swoich potrzebach i zdolnościach. Przede wszystkim jednak poczujecie, że macie ze sobą wiele wspólnego! Jak grać? Wystarczy wylosować pytanie, a następnie zadać je innemu graczowi. Czasami będą to również ciekawe zadania. Gracze naprzemiennie udzielają odpowiedzi, dobrze się poznając. Gry Rozmawiaj.MY ułatwiają wysłuchanie rozmówcy oraz uczą zrozumienia różnych poglądów. Pomagają docenić innych ludzi, a nawet zaakceptować ich zalety i wady. Natomiast dla osób zakochanych to świetny sposób, by wzmocnić wspaniałą więź, powiedzieć sobie coś miłego oraz po prostu dobrze się poznać.

Karty z pytaniami i zadaniami są wykonane z grubego papieru oraz umieszczone w eleganckim pudełku z tektury introligatorskiej. To rewelacyjny pomysł na prezent! Gra sprawdzi się podczas spotkania ze znajomymi i w trakcie rodzinnego wieczoru. Dzięki opracowaniu graficznemu w eleganckim stylu rozgrywka jest bardziej przyjemna! Pudełko Rozmawiaj.MY będzie nie tylko znakomitym sposobem na poprawę komunikacji, ale także piękną ozdobą półki z książkami. Zasady z książki wydawnictwa Rozmawiaj.MY dołączone do gry są naprawdę łatwe do zapamiętania, a przy tym opracowane z myślą o graczach niemal w każdym wieku. Wybierz najbardziej odpowiednią wersję rozgrywki oraz rozwiń relację z najbliższymi osobami!

Ładowanie...