Xi

Żyjemy w czasach, w których coraz trudniej o szczerą, nieśpieszną rozmowę i w którym związki międzyludzkie stają się coraz bardziej kruche. Z pomocą przychodzi dedykowana parom gra Związki. RozmawiajMy przygotowana we współpracy z psychologami, której głównym celem jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości między parami. W ramach zabawy wspólnie na nowo odkryjecie, na czym polega cudowność wspólnie spędzanego czasu i rozmowy, sprawdzicie, co lubicie w sobie najbardziej, czego wam brakuje w codziennej rutynie i co chcielibyście słyszeć częściej. W Związki można grać nieustannie i regularnie do niej wracać, by wspólnie czuwać nad wszystkim, co was łączy oraz obserwować drogę, jaką razem przeszliście. Oto Związki. RozmawiajMy - genialnie prosta gra, która niesie ze sobą mnóstwo emocji i refleksji!

Dla kogo przeznaczona jest gra Związki. RozmawiajMy?

Gra Związki. RozmawiajMy przeznaczona jest dla dorosłych par pragnących zadbać o jakościowy wspólny czas. Przepiękne wydanie i uniwersalne wartości, które leżą u podstaw rozgrywki, sprawiają, że Związki idealnie nadadzą się na prezent dla nowożeńców, na rocznicę ślubu, na walentynki, wieczór panieński czy z okazji urodzin - bez względu na to, czy jesteście dopiero na pierwszej randce czy macie za sobą długi małżeński staż, każda para znajdzie tu coś dla siebie - na czelę z szansą na trwałą poprawę czy też pogłębienie swojej relacji!

Jak grać w Związki. RozmawiajMy?

Gra Związki. RozmawiajMy oparta jest na genialnie prostych zasadach, czyli na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. Każde z 50, opracowanych z psychologami pytań i zadań zostało skonstruowane tak, by w ramach sprowokowanej grą rozmowy poznać się jeszcze lepiej - bez punktów i bez wygranych, ponieważ zwycięzcami jesteście oboje, a satysfakcjonującą nagrodą jest wartościowy i jakościowy czas spędzony razem.

Związki. RozmawiajMy - zawartość pudełka

Gra Związki. RozmawiajMy wydana została w eleganckim pudełku z tektury introligatorskiej, zamykanym na magnes i oprawionym w satynową folię - w środku znajdziecie 50 kart z pytaniami i zadaniami opartymi na wzajemnym poznawaniu się i jakościowej integracji, 4 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop) oraz szczegółową instrukcję. Przyjemne w dotyku, małe pudełeczka w miłych, kojących kolorach nie tylko fantastycznie wyglądają, ale są także wygodne w użyciu. Tylko tyle i aż tyle, by sprawić, że wasz związki stanie się głębszy i bardziej świadomy!

Gra Związki. RozmawiajMy - opinie

Podstawowym założeniem gry Związki. RozmawiajMy jest to, o czym często zapominamy, czyli fakt, że to szczera, intymna, otwarta i uczciwa komunikacja jest podstawą każdego udanego związku. Rozgrywka polega na swoistej, wspólnej medytacji nad swoją relacją. Niewątpliwą zaletą Związków jest niesamowita regrywalność - każde spotkanie z pytaniami i zadaniami przynosi nowe wnioski i przemyślenia oraz wiele niespodzianek, również pikantnych! Wszystko to - wraz z przepięknym, starannym wydaniem - czyni z niniejszego tytułu niezwykle wartościowy tytuł gwarantujący refleksyjną zabawę w ramach wspólnie spędzonego czasu czyniącego nasze związki głębszymi i bardziej świadomymi. Grajcie i kochajcie się!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3228002
Ładowanie...